Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Na most akkor hogyan tovább?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na most akkor hogyan tovább? Várjak, és legyek laza? Vagy lépjek le és hagyjam?

Figyelt kérdés

20éves lány vagyok, hétvégén randiztam egy sráccal, aki 22éves, é smár hónapok óta elvagyunk neten.

Szinte az egész napot együtt töltöttük, láttam rajta, hogy jól érzi magát velem, én is jól éreztem magam.

És ezt el is mondta hogy élete legjobb randija volt.

Láttam hogy teljesen odáig van értem.

DE...

7-ig van téliszünetben, reménykedtem hogy a szünetben még 1x elhív randizni, de van egy fontos versenye, ami februárban lesz és szeretne jó helyezést elérni, szóval sokat kell tanulnia rá.

Persze én ezt megértem, de ugyanakkor rosszul esik, mert minden este beszélünk órákig chaten 90%ban Ő ír rám, és már szóba is hozta hogy legyen valamikor 2. randi, de ez gáz hogy 2hetente randizunk, nem?


Nem egy településen lakunk, picit messze lakik, de félek hogyha elkezdődik neki a suli 7-től, akkor ő kb d.u. 4ig suliban lesz, és most hogy tanulnia is kell, nem hiszem hogy bele fogok férni az életébe, meg nemtudom fog-e tudni időt szakítani rám. Mert egy idő után az ember már többre vágyik egy 2hetente történő találkánál.

A baj csupán annyi, hogy eszméletlenül bejön a srác, és kezdek érezni iránta... és nem tudom mit csináljak.


Lépjek le most, amíg még nem fáj annyira, vagy várjak, hogy elhív 2. randira, és meglátjuk mi sül ki belőle?

Eddig is féltettem a szívemet, de most hogy ennyire vágyom rá,már félek kockáztatni :( Mert nem akarom hogy 1hónapos járás után azt mondja hogy "bocs, nincs időm rád, szakítsunk"


2012. dec. 30. 22:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Élőben érzem, látom hogy odavan értem, annyira feltünő, hogy nagyon! :)

És a mai napig emlegeti a randin történteket, szóval tuti jól érezte magát, ez 10000% !!! Nem csak bebeszélem magamnak.

Nagyon szeretném, ha komolyra fordulna a dolog, és lenne 2. randi, meg összejönnénk meg minden.

De nem vagyok már tini, vágyom egy olyan kapcsolatra, ahol nem csak 2.3.4. helyen vagyok, hanem tényleg szeret a srác és törődik velem.

Nem tudom, ha összejönnénk, vagy komolyabbra fordulna a dolog, akkor több időt szakítana rám, és átalakulnának a dolgok? Vajon érdemes kivárni, vagy hagyjam???

Ez a verseny persze átmeneti dolog, de aztán majd nyáron jönnek a szakmai vizsgái és a többi... mit tegyek???


DE HA mégsincs ideje rám, miért vállalt be engem IS a verseny mellé??? MIT TEGYEK???

2012. dec. 30. 22:10
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem adj neki esélyt. Verseny után, ha nem változik a helyzet beszélj vele, hogy többet szeretnéd látni. Amúgy a szerelmes ember mindig vágyik a másik társaságára.

Vagy kevesebb chat és több személyes randi.

2012. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te megint az a 20 éves lány vagy?:)

Szerintem túlreagálod a dolgokat. Vedd kicsit lazábban. Annyi minden van még az életben, nem kell egy kapcsolatra ennyire rágörcsölni. Foglald le magad, élj a hobbidnak, sportolj, tanulj, dolgozz stb. Ez meg majd alakul, ahogy alakul. Ha összejön, örülsz. Ha nem, majd lesz más:) Mikor már kellő tapasztalattal fogsz rendelkezni, érteni fogod miről hablatyoltam most itt:)

2012. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

köszi a választ, és hogy végigolvastad.

Hát oké, most kicsit lenyugodtam, talán megér annyit a dolog hogy adjak egy esélyt neki. Gondolom ha nem érdekelném nem igazán keresne, meg a 2. randit se emlegetné

2012. dec. 30. 22:37
 5/8 A kérdező kommentje:
2. nem tudom melyik 20 éves lányról beszélsz, lehet van az oldalon sok egyező témájú kérdés, nekem ez az első ilyen
2012. dec. 30. 22:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor kevertelek valakivel. A válasz ugyanúgy aktuális:)
2012. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát...mindenkinek arra van ideje, amíre akarja :) ez tőle függ. ha szívesen látna akkor majd elhív randizni te meg éld az életed ne csak ülj és rá várj...
2012. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi.

Okés, akkor addig is élem a megszokott kis életemet, majd lesz ami lesz :)

2012. dec. 31. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!