Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csináljak? Várjak vagy hagyjam annyiba?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy találkozóm tinderes sráccal, egész jól elvoltunk, beültünk több helyre is, elvitt önként egy szép helyre is, és tovább is maradtam a megbeszélteknél. Összessegeben kellemesnek mondanám a találkozót, bár semmi extra nem volt, jól elbeszélgettünk.

A végén adott két puszit és azt mondta örültem, azóta várok valami halovány vissza jelzést, még ha nem is akarna semmit akkor is..

Nem maradtunk semmiben, de én talán adnék még egy találkozási lehetőséget.

Mi az optimális idő, mikor keres, vagy hagyjam? :(

Amúgy mondhatni messze lakunk egymástól, és elég randomra sikeredett a találkozó.



2018. nov. 1. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
22%

"Összessegeben kellemesnek mondanám a találkozót, bár semmi extra nem volt, jól elbeszélgettünk."


Mégis mire számítottál első találkozásnál? Ez az első randi definíciója. Vagy ez inkább tini kategória?

2018. nov. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehagytam, hogy 21/l,nem az:)
2018. nov. 1. 11:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki, hogy jól érezted magad és szívesen találkoznál még vele. Nem kell várni a másikra, hogy lépjen, te is megteheted.

N

2018. nov. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!