Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rezia fogamzásgátlót írtak...

Rezia fogamzásgátlót írtak fel mivel 35 kilót fogytam életmódváltással és rendszertelen lett a menstruációm semmi eltérést nem volt. Most a 18. napmegjött a menstruáció, ilyenkor abba hagyjam es elkezdjek egy új levél gyógyszert vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2018. jan. 27. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló szedése alatt nincsen menstruáció.

Eddig rendszertelen volt,most meg egyáltalán nincs mensid.Ez ,ami van,megvonásos vérzés(a hormonok okozzák,amit szedsz).

Hány kg-ra fogytál le?Nem lettél túl sovány?

2018. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
65kg 171 cm :) nem lettem túl sovany még lenne mit fogyni
2018. jan. 27. 13:50
 3/8 anonim ***** válasza:

Azért már annyira nem kellene.Ez már nagyon közelít az ideálishoz.:)


Nem értem,hogy sima életmódváltás miért zavar be a ciklusba,inkább a koplalás szokott.

Hirtelen fogytál?

2018. jan. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, masfel ev alatt tobb orvosnal is voltam mindenhol azt mondtak hogy elotte nem sportoltam nem etkeztem egeszsegesen es hogy hormonhaztartast felboritotta a fogyas vizsgalatok voltak semmi mast nem talalt ezert mondta hogy kezdjuk el a fogamzasgatlot hatha beall tole csak nem ertem hogy miert jott mar a 18.napon verzes.
2018. jan. 27. 14:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha csak most kezdted szedni,akkor normális a közti vérzés,biztos írja a tájékoztató is.

De a fogamzásgátló mellett nem menstruáció van,szóval nem értem,hogy mitől állna be,mikor blokkolja a természetes vérzésedet.Csak ártasz vele magadnak.Persze,te tudod.

2018. jan. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Most hogy megjött folytassam vagy elkezdjek egy uj levelt ? Mar csak hetfon tudom felkeresni az orvosom es nem tudom mit csinaljak.
2018. jan. 27. 14:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Folytasd!A hormonokra így reagál a szervezeted,majd megszűnnek ezek a köztes vérzések,idővel.És ugyanúgy hagyd ki a szünetet(placebo tabletták),ahogy írja a betegtájékoztató.


Vérzés a menstruációs időszakok között

"A Rezia filmtabletta szedésének első néhány hónapjában nem várt vérzés jelentkezhet (vérzés azon a héten kívül, amikor a zöld, placebo tablettákat szedi). Orvosának ki kell vizsgálnia az okot, ha ez a vérzés néhány hónapnál tovább tart, vagy csak néhány hónap után jelentkezik először."

2018. jan. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2018. jan. 27. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!