Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » PCOS miatt erős görcsök és...

PCOS miatt erős görcsök és rendszertelen menstruáció?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, és nem olyan régen kórházban voltam nagyon erős hasi görcsök miatt. Azt mondták hogy vakbél lehet, de aztán nem volt más tünetem így hazaengedtek. Elmentünk egy hasi ultrahangra ami kimutatott 15-15 pici cisztát a petefészkeimben. A nagyon erős fájdalmaktól eltekintve nincs más tünetem, nem vagyok pattanásos, nem hullik a hajam, semmi olyasmi amit a Pcos tüneteihez sorolnak. Voltunk nőgyógyásznál, aki az ultrahang eredmény alapján felírt egy fogamzásgátlót, de nem küldött tovább sehova. A háziorvos viszont aggódik, szerinte diétáznom kellene ( fehér liszt,cukor,tejtermék) illetve azt is mondta hogy nem biztos hogy lehet gyermekem.


Esetleg van itt valaki akinek hasonló tapasztalatai vannak (tehát mondjuk csak erős görcsök és rendszertelen menstruáció miatt diagnosztizáltak pcost) ? Kinek higgyünk, mi a teendő?



2017. nov. 25. 15:40
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Jelen! 33 vagyok. Nekem is policisztásak a petefészkeim. Fogamzásgátló szedése alatt tünetmentes voltam, aztán újra görcsök, stb.

Nehezen estem teherbe, igaz, egy csomó tüszőrepesztőt, hormont, stb. megittam, de most van egy kisbabánk. Szal csak fel a fejjel!

2017. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!