Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Találkozgatok egy ideje egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találkozgatok egy ideje egy lánnyal, de még semmi nem volt, szerintetek hagyjam?

Figyelt kérdés

Szóval fél éve !!!!!! randizunk, de ez kb eddig 6 randit takar.... még egy kézfogás egy csók egy semmi nem volt , amikor egyszer szembesítettem a dologgal azt mondta, hogy hát pedig ő jól érzi magát .... ez volt kb 3 hónapja de azóta megint le se vagyok szinte ejtve ... egy hónapja nem találkoztunk, mert otthon volt aztán beteg lett aztán esküvőre ment. Hozzátenném nem tizenévesek vagyunk már .


28F


2018. szept. 23. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
30 felett vagyok, de 6 tali után nem dugok. Nem érdekel, hogy az a 6 randi egy hét vagy egy év alatt történt meg.
2018. szept. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem erre próbáltam célozni :D Egy gyenge kérfogás nem volt még , fél év alatt. 6 randi nektek lehet megvolt egy hónap alatt ezt értem, de ez már fél éve tart.

Előző barátnőmmel egy hónap után együtt voltunk.

2018. szept. 23. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:

Vannak akik szeretnek csak úgy kötetlenül randizgatni nincsen ezzel bajom, én viszont csak azzal randizom akivel szeretnék is összejönni.


Ez azt jelenti, hogy már előtte valahonnan ismerem.Közös baráti társaság, internetes fórum, blog,munkahely, azonos érdeklődésű elfoglaltságok rendszeres látogatása, vagy bármi egyéb.


Ez azért jó számomra mert nem egy vadidegent kell meg és kiismerni hanem van már előtte egy alap elképzelésem milyen is lehet a másik és könnyebben el tudom dönteni illetve ő is, hogy szívesen lennénk-e egymás társaságában.

2018. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Kívülállóként ez abszolút úgy jön le, hogy vagy jelenleg valakije, vagy randizgat másokkal is, és közben rád is szán havonta egy kis időt. Vagy egyik álláspont se, csak szimplán szarik az egészre, nem akar kapcsolatot jelenleg, és talonba tart téged.


Magyarul ha egyszer kellesz majd leakasz

De tényleg fél év 6 tali... Kézfogás se...


Egy dolgot tudok mondani, először is kapd el a kezét, ha elhúzza rég rossz. Ha ez megvolt mindenképp legkésőbb a tali végén csókold meg. Ha nem engedi felejtsd el, több mint fél éve próbálkozás meg 7 tali után egy csók se na hagyjuk...


Te vagy a férfi, legyél rámenős ne kérdezz csak próbáld megcsókolni. Ha ezek után se lesz előre lépés akkor meg szard le, lehet pont ezek után kezdene utánad futni, ha mégse akkor meg jobb is így neked

2018. szept. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Menekülés ! Ahol a második randin max nincs csók, azt azonnal ott kell hagyni !
2018. szept. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy van valakije, elég sokat dolgozik (állítólag) nyilván nem vagyok ott nem látom, de elhiszem, mert ha hazugság lenne elég komplex hazugság akkor.


Illetve igen, tehát 7 randi fél év egy kézfogás csók semmi nem volt , és mint mondtam előző barátnőmmel már együtt voltunk egy hónap után , nagyon max kettő. Ha nem is várom el, hogy akkor következő randin bizony összegyűrjük a lepedőt, de azért illene már valaminek alakulnia, vagy legalább jelet látni rá, de semmi. Ha most se lesz semmi jövő héten akkor ismét elbeszélgetés lesz....

2018. szept. 23. 16:36
 7/7 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
Minden találka előtt ki volt jelentve hogy randiról van szó? Elég gyanus az, hogy nem volt még semmi. Szerintem azt várja, hogy te kezdeményezz. A következő talalkanak szerintem már az elején megfoghatnad a kezet és a végén jöhet a csók is, persze ha kialakult hozzá azért a hangulat is. Ha ellenkezik akkor meg egyértelmű hogy nem akar barátjának téged. Az is lehet, hogy nem tekint rád " úgy ". Cselekedj!
2018. szept. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!