Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is hülyének néz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is hülyének néz? Hagyjam a fenébe?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már kb február óta ismerkedek, elég jól haladt minden, jól kijöttünk, habár mikor megismertem, kezdetben volt barátom, de nem történt addig semmi köztünk, nem sokra rá pedig vége is lett annak a kapcsolatnak. Azóta folyamatosan fűzött, eleinte nem is akartam tőle semmit, sokszor lekoptattam, nehezen ért el nálam bármit is. Aztán alakultak köztünk a dolgok úgy június vége óta, 2 hete pedig nála találkoztunk, jól éreztük magunkat, majdnem szex lett belőle, de végülis nem történt meg, mert ő egy következő alkalommal szerette volna. Én már ezt is elég nehezen emésztettem meg, hiszen nekem komoly elhatározás kellett ahhoz, hogy csak így felmenjek valakihez, rosszul esett, hogy nem fejeztük be a dolgot. Azóta én egy kicsit kezdek sajnos többet érezni, ő pedig mintha távolodni kezdene. Én eddig nagyon távolságtartó voltam vele, azonban mivel szerettem volna folytatni ezt a dolgot, felajánlottam a héten, hogy a mai nap valamikor találkozzunk. Úgy tűnt, örül neki, és jó lenne neki is. Azonban tegnap szőrén-szálán eltűnt az ember, este beszéltünk, aztán semmi. Ma egyáltalán nem is keresett, este írtam neki, hogy mi újság, erre valami irtózatos módon hihetetlen dumát levágott nekem, hogy ő nem emlékszik rá, hogy melyik napot beszéltük meg - pedig emlékeznie kellett, főleg, mert én sosem ajánlottam fel magamtól ilyet ez előtt. Az elmaradt találkozó helyett jövő hétre ajánlott másikat, de kételyeim vannak most már. Szerintetek hülyének néz? Mit csináljak? Hagyjam és felejtsem el? 23/L és 26/F
2018. aug. 12. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez erősen felejtősnek hangzik sajnos. Nem úgy tűnik, mintha még érdekelnéd, a helyedben én nem mennék el vele többet randira.


31/L

2018. aug. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos valòszínű addig kellettèl neki, amíg "kihívàs" voltàl. Most, hogy majdnem "megkapott", màr nem vagy érdekes.

De jobb is, ha hagyod a francba. Akinek tènyleg tetszel, az nem fog veled jàtszmàzni.

Lehet, hogy a majdnem szex alatt törtènt olyan dolog, ami miatt nem kellesz (pl. nem tetszett neki valami). Ha nincs valami ilyen blokkoló tènyező ( nem biztos, hogy a te oldaladról, itt nàla is lehet problèma) akkor egy pasi àltalàban azért befejezi az elkezdett szexet...

2018. aug. 12. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most visszakapod, amit te adtal neki.
2018. aug. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyit tepernék egy nőért akkor alig várom kivárni az alkalmat, hogy lefeküdjek vele. Én nagyobb valószínűséggel azt tartom, hogy nála van lelki vagy fizikai probléma. Nem tartom azt sem kizártnak, hogy az illető még nővel sem volt
2018. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!