Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hónapok óta randizunk, de még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hónapok óta randizunk, de még mindig semmi. Érdemes még várni, vagy hagyjam? 28/N

Figyelt kérdés
Az elején azért nem mertem belevágni vele a kapcsolatba mert még az exemet hevertem ki most meg látom a másikon, hogy ő sem közelít felém úgy... Ez most már akkor nem is fog összejönni?
2018. jún. 25. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy semmi? Semmi szex? Vagy semmi érzelmi összehangolódás, közeledés?
2018. jún. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyan baráti inkább... :/ Először ő közeledett felém, aztán én visszautasítottam. Múltkor én próbáltam megölelni, de hátrált.
2018. jún. 25. 19:15
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Esetleg nyíltan nekiszegezhetnéd a kérdést, hogy szerinte mi van köztetek és hogy álltok. Aztán te is hozzátehetnéd a te véleményed és eldönthetnétek, hogy akartok-e valamit egymástól. De miért ilyen furcsa vagy nehéz ez? Miért mástól várjátok a megoldást, mikor ott van a kezetekben a kulcs?
2018. jún. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Olyan furcsa, mintha nem tudnám eldönteni, hogy mit érzek. Bennem van az, hogy teljesen összepasszolunk, de például szexuális téren mennyire azt nem tudom. Ez nem olyan nagy fellángolás, de érzem, hogy ez több, mélyebb dolog mint eddig bárkivel.
2018. jún. 25. 19:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele erről. Mondd el neki, hogy tetszik neked, bejon, túl vagy az exeden és mély érzéseid vannak iránta.
2018. jún. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hogy szexben emnnyire passzoltok az az ágyban derül ki a 3. -4. alkalom után.

Utána vagy megromlik vagy javul a kapcsolat, de semmiképp nem fog egy helyben állni mint most.

Ha ő nem lép akkor neked kell, ha sarokba szorítod akkor neki is lépni kell.

2018. jún. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vágj bele baby! Hívd el valahová, mert így soha nem derül ki mi van köztetek! 30/nő
2018. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a nőknek valahogy ki kell mutatni, hogy nem semleges számukra a pasi, mert leállnak mindenféle közeledéssel (aki normális)

26F

2018. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha engem egyszer visszautasítanál mondván még nem vagy rá kész akkor én többet biztosan nem kezdeményeznék feléd. Ha valamit akarsz majd jelzed felém, aztán ha közben találok mást vagy elmúlik a fellángolás akkor annak annyi.

Egy lehetőséged van, kezdeményezel. Ha a férfi nem veszi a lapot, leállít, visszautasít, akkor nem lesz köztetek semmi, marad a barátság.

40F

2018. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!