Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Badoon érdemes keresgélni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Badoon érdemes keresgélni?

Figyelt kérdés
Átlagos srácként milyen esélyem van? Van értelme előfizetni? Kinek mi a tapasztalata?
2018. jún. 12. 21:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem onnan van egy komoly kapcsolatom. 21/l
2018. jún. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Átlagos srácként kb. semmi. Előbb gyúrd ki magad meg pózolj a BMW-d előtt. Az ottani, "komoly" kapcsolatot kereső lányok főleg azt nézik.
2018. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaguar-Warrior - Én kezdem azt hinni, h te szándékosan adsz ilyen ostoba válaszokat. Ja, oké, h te éppen megismertél X ilyen csajt, de nem kell mindenkit egy kalap alá venni. Pl. Badoo-n én az életem legnagyobb f@xkalapját fogtam ki... De ezért nem az oldal a hibás, se más ember.
2018. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

#3

Mondtam én, hogy hibás valaki bármiben is? Egy egyszerű, megkérdőjelezhetetlen tényt közöltem.

Ahogy állításodotok szerint mi csak a kikent instacicákra bukunk, úgy ti is csak a kigyúrt vagy éppen gazdag barmokra. Csak annyi a különbség, hogy amíg mi a kikent csajokra (IS) bukunk, sok más szerényebb külsővel rendelkező mosolygós vagy egyszerű csinos lányt is vonzónak találunk.

Amíg ti sosem okoztok csalódást a rossz és negatív "szóbeszédeknek"... :)


A 71%-os is már többször kifejtette, hogy több csak és kizárólag nagyon jó és sportos pasikkal szexel. Múltkor összejött egyel, de ezek szerint már szakítottak is. Hatalmas szerelem lehetett.

2018. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Eleve el kéne felejteni az interneten való ismerkedést. Gáz.
2018. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ahogy állításodotok szerint mi csak a kikent instacicákra bukunk"... Megint általánosítasz, miközben én ilyet nem mondtam, de mégcsak soha nem is mondok. De újra egy kalap alá veszel mindenkit :)
2018. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor mégis hol kellene ismerkedni?
2018. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaguar - És még hozzáfűzném, h én is összeismerkedtem NŐ létemre egy olyan FÉRFIVAL aki telibe f.x volt mint az utólag kiderült, mégsem mondom ezt minden férfira. Vagy te is f@xnak titulálod magad? :)
2018. jún. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én átlagos vagyok eléggé, mégis nem egy lány nyomott rám ott tetsziket. És igen, volt közte szép is. Lehet jól sikerült képek is közre játszanak:D Amúgy nem tudom érdemes-e ott keresgélni, de én keresgélek... majd vagy lesz valami vagy nem.


Előfizetni viszont nem fizetnék. Ha rámész, hogy profil törlése és tovább akkor felajánlja a próba prémiumot, ami 3 napig tart. 3 nap múlva ha lejár vagy kicsit később törlöm a profilt és ugyan azzal az emaillel ellehet játszani ugyan ezt még 3 napig és így tovább a végtelenségbe ingyen... és ha le van mentve a bemutatkozásod, érdeklődési köreid mondjuk egy txt-be, az új reg nem tart tovább 10 percnél és kaptál cserébe 3 napot.

2018. jún. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Elvált 2 gyerekes nő vagyok és ott ismertem meg több hónapja a párom, aki gyermektelen szintén 30-as korosztályú. Ő állítja, hogy neki volt értelme előfizetni, nekem meg az első "ingyen" napon sikerült pont vele összeismerkednem. :-) Így 1 hét után töröltük is onnan magunkat és a való életben vagyunk egymással. Nekem csak jó tapasztalatom volt rajta átlagos nőként, ahogy a páromnak is több jó volt, mint rossz, átlagos pasiként.
2018. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!