Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mikor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Webmester-ter kérdése:

Szerintetek mikor érdemes elkezdeni ('komolyabb') barátnő után keresgélni, komoly kapcsolatot kialakítani és hogyan?

Figyelt kérdés

Informatikusnak tanulok, legtöbb időm arra megy el, és nem sokat járok csajozni, tehát még kezdő vagyok.(17/F)

Szerintetek le vagyok maradva?



2012. jún. 9. 17:15
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy nagyon lemaradva :) nem kell mindent túl hamar elkezdeni,a szerelem majd akkor talál rád mikor nem számitasz rá :)
2012. jún. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem keresni kell előbb-utóbb jön magától.
2012. jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a szerelemnek elég kevés a valószínűsége, ahoz túl számolós típus vagyok, hogy jó vagy rosz, de mielőtt kérdeznék lefuttatok a kérdésre 4-5 lehetséges választ és mindre még legalább két folytatást, ez időben nagyon rövid, max 2 sec.,

szerintem emiatt majd sokat fogok bukni(lányok terén), viszont az informatikában ez segít egy nagyon nagy előnyhöz társaim körében

2012. jún. 9. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!