Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhívtam egy lányt vacsorára!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívtam egy lányt vacsorára! Milye italt érdemes beszereznem esetleg vörös bor vagy mi jöhet még szóba? (Nem leitatni akarom)! Esetleg a gyertya jó ötlet vagy inkább hanyagoljam? 18/f

Figyelt kérdés
2018. jún. 24. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyen melegben nem hiszem, hogy előnyös a gyertya, inkább egy hangulatos világítás.

Ajánlott többet beszerezni. Én egy laza rozét is vennék, fröccsnek kiváló és magában is, azt majd ő eldönti, hogy melyiket szeretné.

De vannak lányok, akik oda vannak a sörért.

Nem ciki megkérdezni, szerintem tedd meg, ha pedig nem akarod, akkor vegyél több fajtát, hogy legyen választék.

2018. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyat amit szeret leginkább. A gyertya is a lánytól függ, ha romantikusabb alkat simán mehet, ha úgy látod nincs oda a csöpögős dolgokért inkább hanyagold :)
2018. jún. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első randin ezeket offolnám.

Elmennénk teázni meg sörözni, esetleg valami kajáldába.

18/F

2018. jún. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokot!

Már nem első.

2018. jún. 24. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Illene olyat, ami NEKI tetszik, nem olyat, ami "vót egy filmbe'".
2018. jún. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tudod mit szeret, akkor olyat. Ha nem tudo, kérdezd meg mit inna.

Én nem tartom cikinek, ha konkrétan rákérdeznek, mit kérnék.

2018. jún. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!