Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megkaptam a számát, mikor és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaptam a számát, mikor és mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Tegnap este elmentem bulizni egyedül, mivel nem rég költöztem a környékre és gondoltam jó lenne pár embert megismerni. Ahogy egyedül iszogattam oda jött hozzám 2 lány és 1 fiú. Az egyik lány ismerős volt nekem, mint kederült tavaly egy iskolába jártunk. A másik lány a barátnője és a fiú az öccse aki éppen tegnap töltötte be a 18-at. Szóval egész éjjel beszélgettünk, táncoltunk... A lány, akivel taval egy iskolába jártam, eléggé bejön. Viszont én nem tudtam eldönteni, hogy ő is így érez-e? Reggel cseréltünk telefonszámot és öleléssel búcsúztunk. Viszont most nem tudom, hogy érdemes lenne-e ráírni... gondoltam elmondom neki, hogy én jobban megismerném őt, csak nem tudom, hogy jó ötlet-e? :D


Én 19/F Ő 19/N (2 hónappal idősebb, mint én)


A helyesírásért bocsánat, német az anyanyelvem :)



2018. okt. 21. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megadta a számát, akkor szimpatikus vagy neki te is, illetve nem buliztak volna veled. Egy próbát megér, most mit veszíthetsz vele?
2018. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy lány nem adja meg a számát csak úgy... Hívd fel és hívd el valahová!
2018. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha már ezen ennyit tépelődsz, mi lesz később, ha összejöttök és bonyolódik a dolog?
2018. okt. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem téplelődök, csak félek, hogy ha nem viszonozza, akkor szimpla barátság sem lesz belőle.
2018. okt. 21. 12:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Varj meg vele egy kicsit. Mwnjetek el tobbet egyutt bulizni es csak ovatosan a nok nem szeretik ha hirtelen rajuk vetodnek.
2018. okt. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Minek a barátsága, hogyha többet nem akarna?

Ha megdöglött a kutyád, te megtartanád? Kicsit morbid de sokat használt hasonlat.

2018. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!