Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A no megadta a szamat, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A no megadta a szamat, de azota nem lehet elerni. Mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A kovetkezo a szitu:

A hetvegen megismerkedtem egy lannyal egy szorakozohelyen. A dolog pikanteriaja, hogy tulajdonkeppen o kezdett ki velem. Mar 10 meterrol mosolygott, hosszu szemkontaktusok, mosolygas megint. En altalaban sokara szanom ra magam, meg kulonben is tarsasaggal volt es nem akartam odatrollkodni. Aztan amikor tancolni kezdtek oda tudtam manoverezni hozza es beszelgetni kezdtunk. Nagyon jol megertettuk egymast, vegul visszament a barataihoz, de elotte telefonszamot csereltunk. En mar masnap rairtam, amire meg valaszolt, de azota se kep se hang. Szeretnek vele ujra talalkozni, de tolakodo sem akarok lenni. Szerintetek meddig varjak, hogy valaszol, vagy felhivjam esetleg?


2017. okt. 15. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "azóta" ember ? :D Még hétvége van...


Ennyire ne mássz rá. Hívd fel valamikor kedd szerda magasságába aztán mond meg neki hogy találkoznál vele újra, vagy ha túl gyors akkor egy újabb közös buli vagy ilyesmi.

2017. okt. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az #1es jól leírta. Ezzel túl is van tárgyalva.
2017. okt. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!