Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Buliban megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buliban megismertem egy lányt, megadta a számát, másnap beszéltünk. Többi lent?

Figyelt kérdés

ő: 28L

én 24F


házibuliban voltunk, most láttuk egymást először. sokat beszélgettünk, rá is másztunk egymásra, csók is volt.

másnap beszéltünk, megkérdeztem, van-e kedve találkozni ha rendeződnek a dolgai (épp költözik), és erre elég flegmán mondta hogy lehet róla szó.


most akkor ebből lehet valami?


illetve keressem én, vagy várjam meg amíg ír, végülis nem az "én térfelemen pattog a labda"...


2014. febr. 2. 17:38
 1/3 A kérdező kommentje:
lehet csak azért volt flegma mert a költözés feszültséggel jár?
2014. febr. 2. 17:39
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy ez csak ilyen egyszeri összegabalyodás volt. Legalábbis a flegma stílusból én erre következtetek. Buliban sok csaj csinál olyat, aminek másnap már nem akar jelentőséget tulajdonítani.
2014. febr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor szerinted az jó álláspont, hogy megvárom amíg ír?


végülis én léptem, most rajta a sor


meg nem akarok nyomulós kis tizenévesnek tűnni

2014. febr. 2. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!