Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van szinte minden csávó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szinte minden csávó megijedve attól, hogy odamenjen az utcán, tömegközlekedésen vagy józanul discoban egy csajhoz és elkérje a számát, vagy facebookját?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 04:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
80%
Mert a csávók nagy része az átlagos kategóriába esik és azt manapság szokás lekoptatni. :)
2017. febr. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
59%
A csáááávók oda szoktak menni és el is hajtják őket a nők, mert inkább, egy férfival állnak szóba. Már ha szóba állnak bárkivel is.
2017. febr. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
Én nem adnám meg senkinek. Na nem mintha bárki is akarná.
2017. febr. 1. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
88%
Én oda szoktam menni. De nem random zaklatom a nőket, hanem ha szemezünk és látom rajta hogy szabad az út. De még ilyenkor is elküldenek a halál fszára, barátjuk van stb.
2017. febr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
82%
Ez milyen creepy dolog már. Sietnek az emberek, minden bajuk van, majd pont arra várnak, hogy kiadhassák az elérhetőségüket vadidegeneknek. Akkor már inkább kávézóban, pékségben, pizzériában, kajáldában érdemes odamenni, ahol nem sietnek úgy.
2017. febr. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
50%
mert te csávók alatt hozé ármándókat értel két mit diplomával fehér lovon aki szabadidejében hegyetmászik. csak az a baj, hogy mr hozé nem busszal jár, hanem minimum mercivel. szívás. a maradék gonzález meg nem teperi magát mivel az eddigi tapasztalatai alapján minden egyes nőnek már van barátja van. akkor is ha nincs.
2017. febr. 1. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
33%
Mert ha nem nézel ki legalább úgy, mint Brad Pitt, akkor elküldenek egy P betűs helyre.
2017. febr. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7%

Mert tömegközlekedésen utazni szoktam, nem csajozni, szerintem nagyon gáz lenne ott leszólítani valakit, X ember előtt. Nem is hiszem, hogy sokan vevők ilyenre, mikor legtöbben zenét hallgatnak vagy telefonoznak, olvasnak utazás közben. Fordított esetben nekem is fura lenne, ha csak úgy odajönne egy lány.

Disco az már más dolog, de ott meg általában egy gyors menetre tudsz összeszedni csajokat. :D

23/F

2017. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, de vonaton, buszon, már össze jött vagy 8-10 ismeretség. Volt, amikből lett hosszabb, rövidebb kapcsolat is.
2017. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
28%

Hozzám bárki odajöhetne az utcán, hogy adjam már meg a számom, akármilyen jóképű lenne is, biztosan nem adnám meg, hanem elrohannék. Bkv-n úgyszintén. A távolsági busz (30 kmre lakok) az már határeset. Vonaton, buszos kiránduláson viszont már volt ismerkedés, de sose lett belőle semmi, csak beszélgetés (volt akinél örültem volna többnek)

Discoba meg nem járok, vagy ha mégis (Max évente 1x), akkor ha valaki normálisan közeledik, nem nyomul, nem tapogat, nem akar 5 perc után smárolni- se taxit hívni, hanem csak beszélgetni, na az jöhet. Hozzáteszem csak az előbbiekre volt még példa (el is küldtem őket)


Segítségképp: ha valaki akkor jönne da mikor vmt csinálok- pl könyveket nézegetek, vagy figyelem a madarakat, és elkezdene velem ezekről értelmesen beszélni, azt biztos nem kldeném el.

2017. febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!