Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van szinte minden csávó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van szinte minden csávó megijedve attól, hogy odamenjen az utcán, tömegközlekedésen vagy józanul discoban egy csajhoz és elkérje a számát, vagy facebookját?

Figyelt kérdés
2017. febr. 1. 04:52
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem azzal indítanak a kedves nők,hogy úgy nézzenek rám,mint egy kib..ott leprásra, akkor odamegyek. Ha netalán nagy véletelnül valami csoda folytán elbeyzélgetek egy lánnyal, akkor kiderül,hogy van párja. Szart nem ér az egész élet, ha nem születik jóképűnek az ember, én mondom ezt nektek barátaim 10 év egyedülléttel a hátam mögött. Próbálkozhatsz akármelyik társkeresőn akárhogy max. összesen egy-két találkozó, de semmi több. Rondaként szórakozó helyen pl. disco teljesen felesleges még nő közelébe is menni. Sőt, ha esze van az embernek eleve a disco közelébe nem megy.Minek? Nézni, hogy másnak szinte alanyi jogon jár a nő, csak mert jóképűnek született. Még egyszer mondom rondaként az élet annyit ér,amit az ember lehúz a wc-n.
2017. febr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
30%

"Rondaként szórakozó helyen pl. disco teljesen felesleges még nő közelébe is menni. Sőt, ha esze van az embernek eleve a disco közelébe nem megy.Minek? Nézni, hogy másnak szinte alanyi jogon jár a nő, csak mert jóképűnek született. "


Mintha nem lenne eleg ronda meg dagadt csaj, akik a hohernak sem kellenek, na azok valok neked, baratom, csak ugye te is szepsegkiralynore vagynal, ne csodalkozz, hogy egyedul vagy. :D

2017. febr. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
95%
Ha a hóhérnak sem kellenek, akkor nekem miért lenne kötelességem foglalkozni velük? Arról nem tehetek,hogy jó az izlésem, egyébként elmondom, hogy közel sem a szépség királynőkre hajtottam eddig, de bírom,hogy mindenki szerint csak ez a két kategória van:Szépség királynő vagy hóhérnak sem kellő dagadt csaj, átlagos nő nincs is. Meg okoskodnak,hogy ilyen vagy olyan nő kell,vagy kellett volna nekem,mintha életem során végig ott lettek volna mellettem,amikor ismerkedni próbáltam. Elárulom barátom,hogy inkább az átlagos vagy kicsit az alatti lányoknál próbálkoztam, olyanoknál,akik a környezetemből egy férfinak se nagyon jöttek be. Egy kikötésem van külső terén, ne legyen kövér a nő. Ennek ellenére annak idején,amikor jártam diszkóba, volt,hogy kiszemelt magának egy kövér csaj, még talán el is lettem volna vele, ha nem csapta volna meg az orrom a tömény izzadság szag,amikor átöleltem. Azért ne ez járjon már nekem,ha én annyira azért adok magamra,hogy ne legyen izzadságszagom,meg amit lehet kihozok a külsőmből. Úgyhogy barátom,azt javaslom előbb ismerj meg, egy kicsit legalább,ne csak annyit tudj rólam,hogy 63%-os válaszoló vagyok ezen az oldalon, és akkor majd beszólogathatsz, vagy ítélkezhetsz felettem,addig nyugodtan csendben maradhatsz.
2017. febr. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
84%
Talán azért, mert bármikor odamegy az ember, bárhol, egy normális, aranyosnak tűnő lányhoz úgyis lekoptatja (tényleg nem a ribikről beszélek, azok nem játszanak). És ha csak tényleg nem vagy egy adonisz, rád sem néznek, talán sajnálatból beszélnek veled két szót, aztán valami kifogás folytán úgyis továbbállnak. Ezután az embernek legyen kedve újra odamenni bárkihez. De ha pl. egy lány jönne oda hozzám, az elég imponáló lenne és a facebookom biztosan megadnám neki.
2017. febr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
19%
#13-as, nem kotelesseged foglalkozni veluk, baratom, csak ugye rajottel, hogy korabbi hozzaszolasodban rosszul fogalmaztal. Nem az a problema, hogy ronda vagy, hanem hogy a jelenlegi igenyszintednek megfelelo lanyoknak te nem vagy eleg jo. Ilyenkor erdemes elgondolkodni az igenyek lejjebb engedesen, vagy azon, hogy mivel tudod magad vonzobba tenni. A bunronda csajok azert erdekesek, mert valojaban mindig van csaj ha elegge leengeded az igenyeket. 10 evnyi egyedullet utan valamin valtoztatni kell, nem panaszkodni.
2017. febr. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Miért adná meg bárki is az elérhetőségét? A magyar emberek hírhedten gyanakvóak, barátságtalanok, flegmán viselkednek ilyen helyzetekben. Máshol lehet hogy simán működnének ezek a leszólítós esetek, de ha ebben az országban te olyan laza leszel és barátságos, mint az amerikaiak többsége, akkor azt hiszik, hogy drogos/részeg/fogyatékos vagy, és még inkább menekülnek...
2017. febr. 1. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Az akkor nagyon jó, ha sokszor az épen átlagos nőknek nem vagyok éleg jó. Ez s lejjebb adni az igényeinket sem úgy megy, hogy na most akkor hírtelen megváltoztatom az ízlésem. Ha valaki nem tetszik,akkor nem tetszik. Lejjebb adni az igényeit az embernek csak hogy legyen már valakije, nem más csak átverés, átverném saját magamat is és a nőt is. Mire lenne jó, hogy nem vonzódom valakihez szexuálisan, de vele vagyok,mert legyen már valakim. Semmi értelme. Közönséges módon kifejezve kb. ez lenne: Itt feküdne mellettem, én meg kimennék hokizni egyet.
2017. febr. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Azért mert totál értelmetlen, az utcán az ember nem nézelődni van, hanem közlekedik, megy valahova, tömegközlekedés (BKV) szintén. Ha nő lennék, engem biztosan zavarna, ha mennék pl. dolgozni és ketten az utcán, hárman meg a 10 perces metróút alatt szeretnék elkérni a számom.

Távolsági közlekedés más, hosszabb buszúton/vonaton simán lehet kezdeményezni, szerintem ott a lányok is örülnek, hogy nem kell unatkozniuk, hanem van kivel beszélgetni.

2017. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Én eddig csak akkor láttam félreértetetlen jeleket lányokon, amikor szalagavatóról, vizsgákról, randiról mentem haza. Egyik sem túl ideális időpont ahhoz, hogy kezdeményezzek.
2017. febr. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

"Ez s lejjebb adni az igényeinket sem úgy megy, hogy na most akkor hírtelen megváltoztatom az ízlésem. Ha valaki nem tetszik,akkor nem tetszik."


Persze, hogy nem ugy meg, tudom en jol. Csak ha magadon nem tudsz javitani, muszaj elfogadnod, hogy irrealis megkapnod az ahitott csajokat, es erdemes "szerenyebb" adottsagu lanyokban keresni ertekeket.

2017. febr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!