Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miert adta meg a szamat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert adta meg a szamat, ha megsem erem el?

Figyelt kérdés
Hello, megismertem egy lanyt, tok jol elvoltunk (nem buliban). Majd az o(!) megadta nekem a szamat, ket napra ra hivtam tobbszor, kicsong, de nem veszi fel. Mi a fene??? Ki erti ezt komolyan??
2018. júl. 3. 08:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Olvass a jelekből! Nem veszi fel és nem is hív vissza.

Szerinted?


Ne erőltesd ami nem megy!

2018. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Gondolom neked még sosem volt nem fogadott hívásod. :)
2018. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem írtad el a telefonszámot?
2018. júl. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Csak vigyázz, mikor felveszi nehogy elkezdje sorolni a tarifákat. Fél óra 10, Óra 15 ebben benne van a közös francia blablabla.... Amúgy nem gondoltad, hogy szimplán nem kíváncsi rád, ha ennyiszer hívtad és nem vette fel?
2018. júl. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy hülyített, és rossz számot adott meg. Küldj egy SMS-t! Ha arra sem reagál, akkor ennyi.
2018. júl. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Sok embernek megadom a számom, viszont, aki nincs névvel a telómba, azt nem veszem fel.
2018. júl. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
Meggondolta magat. Mit nem ertesz ezen?
2018. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.
2018. júl. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
O adta meg a szamat, hogy ne erdekelnem mar :D mennyi rosszindulatú nepseg gyult itt ossze
2018. júl. 3. 18:32
 10/13 A kérdező kommentje:
Persze tisztelet a kivetelnek. Nem hinnem hogy eliras lenne mert kicsong csak nem veszik fel, es tobbszor is hivtam mar, soha nem vettek fel, smst is irtam hogy ki vagyok. Ha rossz lenne a szam felvenne valaki hogy teves
2018. júl. 3. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!