Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen korai, h járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen korai, h járjak egy fiúval?

Figyelt kérdés

Anya, nagyon ellenzi. Azt mondja hogy NAGYON KORAI. Meg h várjam ki az idejét. Mert ha várok akkor megtalál az igazi.

Én egyébként, nem vagyok p''a típus, egy normális és szerény lány vagyok. Mit tegyek??? Sex szóba se jöhetne..


2010. jún. 23. 22:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai mert az ismerőseim 11,12 évesen már járnak és én is ebben a szituban vagyok csak én 12 vagyok!!!:)
2010. jún. 24. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem hallgass anyukádra én 16 éves fiú vagyok és ugy is csak az lenne az egészből h a fiú szexelni akar és mivel szereted megadod neki amit akar aztán ott hagy mondjuk én nem ilyen vagyok de tom mi van am szűz vagyok :D:D tehát rá érsz még és ha nem adod magad könnyen akkor nagyon sokat fogsz te érni még később :)
2010. jún. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

nem korai:) te érzed..

anyádnak meg ne mondd el,és kész;)

2010. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szoloval. Nem korai és anyukádnak ugysem kell tudni. Az én szüleim is ellenezik, hogy járjak egy fiúval, de nem érdekelt és most egy tartos kapcsolatban vok. Úgy, hogy ne hallgas anyukádra csak hajrá. N/13
2010. jún. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!