Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Járjak szoliba 15 évesen?

Járjak szoliba 15 évesen?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, és elég fehér a bőrszinem... főleg a lábam. :S

Pedig nagyon sokat vagyok nyáron a napon.

Sztem a szolival jobb eredményt érnék el.. (csak attól félek hogy elrákosodik a bőröm)

Szerintetek járjak szolizni?


2010. ápr. 1. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok, de nem járok nem is fogok, nem a bőrráktól félek. Hanem a rácoktól. Nagyon sok szolizott 40 évest láttok az utcán nap mint nap, és nagyon csúnya ráncos az arcuk, inkább fehér maradok.

A másik, hogy a szolibarna szín szerintem csúnya, olyan sárgás, és már mindenki látja rajtad messziről, hogy szolis vagy.

2010. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ne járj,mert nagyon egészségtelen.És tegnap mondták a TV-ben,hogy a vizsgálatok szerint at ország szoláriumának 90 %-a nem felel meg a szabványnak,és nagyon károsak.
2010. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De a lábamat már nagyon sokan megjegyezték hogy milyen fehér. :S Minta hó. :S xD


Hameg barnító krémet veszek az sokkal drágább.. (és nem tart olyan sokáig)

2010. ápr. 1. 11:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 1-2 alkalommal befekszel, attól még nem leszel olyan sárgásbarna undorító bőrszínű,+ még ez nem annyira káros, mint aki minden héten jár.
2010. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem, ha nem viszed túlzásba nyugodtan mehetsz szoláriumba. (Tudom sokan le fognak hurrogni!) Én is kb 15-16 évesen voltam először, (mert én az átlagnál világosabb bőrű vagyok) és nem lett semmi bajom. Persze, mértékkel szoliztam/szolizom. Nagyon jó szolikrémeket lehet már kapni, ami segíti a barnulást.De ha mégis tartasz a szolitól van egy új barnító eljárás. Ennél lepermeteznek egy természetes folyadékkal (cukor is van benne) és egy alkalomtól akár 8árnyalattal is barnább leszel. Egy alkalom annyi mint egy szoli bérlet (2500-3500Ft), de 5hétig megmarad a szép barna színed.
2010. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

De ha fürdök nem jön le rólam? (a permetezett eljárás)

Lehet hogy akkor a szolit választom.. (de nem fogok sűrűn járni)

2010. ápr. 1. 11:46
 7/19 anonim ***** válasza:
Szia! Nem fog lejönni, mert attól a bizonyos cukortól beindul a pigmentek működése és készteti a bőrt, hogy barnuljon...vagy valami hasonló. De mindjárt utána nézek Neked pontosan. (Amúgy kopni kopik, de a szolis szín is fakul)
2010. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Oké. Köszi szépen
2010. ápr. 1. 11:58
 9/19 anonim ***** válasza:

Én eljárok szoliba, mert a nap alig barnít meg, még akkor is, amikor délben kifekszem 1 órára... ilyet csináltam már többször is egymás után több nap, de egy picike színem lett csak.. nem tudom melyik károsabb... a napsugarai délben, vagy egy héten 1x-i szoliba járás..

Egyébként nekem a bőröm nagyon zsíros és pattanásos is vagyok, ez pedig leszárítja a patikat és kiszárítja a bőröm, szóval nem mindig káros.

Persze, van aki betegre szoliza magát, az megérdemli a betegségeket...

2010. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Szolizni fogok de nem viszem túlzásba.
2010. ápr. 1. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!