Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 14 évesen korai, h járjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen korai, h járjak egy fiúval?

Figyelt kérdés

Anya, nagyon ellenzi. Azt mondja hogy NAGYON KORAI. Meg h várjam ki az idejét. Mert ha várok akkor megtalál az igazi.

Én egyébként, nem vagyok p''a típus, egy normális és szerény lány vagyok. Mit tegyek??? Sex szóba se jöhetne..


2010. jún. 23. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne hallgass anyádra, főleg ha a szex szóba se jönne. sok szerencsét ;)
2010. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nekem is ennyi idős a hugom így kicsit elfogult vagyok de szerintem is ráér még. Nembaj ha érdekel a másik nem és ismerkedsz velük de ilyenkor járni még korai 2 év mulva bőven jó lesz:)
2010. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
39%
dehogy korai!anyukád túl konzervatív!
2010. jún. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kevin42 ***** válasza:
Gondolom jó tanuló is vagy. A mai világba "stréber".Anyukád biztos nagyon maradi. szerintem túlzás, hogy nem enged járni, barátkozni fiúkkal.Az élet része az ismerkedés.Ha nem ismerkedsz iylne idősen, nem lesz tapasztalatod, és a későbbiekben nem fogsz tudni pasizni.
2010. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
jah igen a mai fiatalság ezt gondolja konzervativnak :) itt már elfogadott a 14 éves nemi élet el is felejtettem..
2010. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi baj nincs azzal, ha ilyen idősen fiúval jársz, csak valószínűleg komolytalan lesz :)
2010. jún. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 kevin42 ***** válasza:
Utolsó, Te miről beszélsz? A kérdező mondta is,hogy a szex noku. A válaszadók sem azt tanácsolták, hogy ba...on. szimplán csak azt, hogy ismerkedjen.
2010. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 kevin42 ***** válasza:
előző vok.Elöttem elöttem lévő:D
2010. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem maradi. Csak félt. És nagyon szeret.

Nem tudom,hogy mi legyen. Tényleg jó 16 éves korban is,csak... nem tudom :/

Segítsetek (normálisak válaszoljanak)hülye válaszok nem érdekelnek

Egyébként az eddigi válaszok jók, köszönöm.

Még válaszokat!!!

2010. jún. 23. 23:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Nyugodtan, ugyanez volt barátnömnél, aztán sikerült megbarátkoznom a szüleivel, és most minden rendben 5 hónapja :) 17/F
2010. jún. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!