Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is egyenértékű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egyenértékű a két dolog?

Figyelt kérdés
Van barátom, évek óta együtt vagyunk. Mindent megbeszélünk, őszinte a kapcsolatunk. Már régóta mondogattam neki, hogy ki szeretném próbálni lánnyal, míg nyáron végül két barátnőmmel is megtörtént a dolog (nem egyszerre). Természetesen megbeszéltem vele előtte, beleegyezett. Később viszont beszélgettünk róla és ő azon az állásponton van, hogy ha én lefekszem egy lánnyal, az szerinte úgy fair, ha ő is lefekszik vele (hármasban). Szerintem ez egyáltalán nem így van. Szerintem az lenne egyenértékű ezzel, ha ő pasikkal próbálná ki. Tudja, hogy engem nem a kapcsolati rész vonz lányokkal, nem tudnék együtt lenni velük, viszont izgalmas és új dolog számomra, valamint iszonyú vonzónak találok egy női testet. Ő azzal érvel, hogy ő viszont egyáltalán nem vonzódik a pasikhoz, ami szintén fair, de attól még nem gondolom, hogy ugyanazt nyújtaná a lánnyal való szex, mint nekem.

2018. szept. 30. 09:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

#9 A szexualitásban az a lényeg, hogy minden félnek jó legyen, jelentsen ez akármit.


Ja, szóval ha nekem az az igényem, hogy gyakran 69-esezzünk a párommal, neki pedig az, hogy hadd csinálhassa 10 nővel, miközben én egy karóhoz kikötözve nézem, vagy hogy dugjam seggbe egy dildóval, ezek számodra egyenértékű dolgok? Hát bocsi, de nálam nagyon messze nem. Olyan partnert kell találni, akivel nagyjából azonosak az igényeitek és a másik örömére nem kell olyan dolgokat bevállalnod/megengedned, amiket te nem akarsz.

2018. szept. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
Csak azért, mert bi vagy nem kötelességed belemenni a hármasba. Hiába próbálja bárki megmagyarázni, a két dolog nem egyenértékű.
2018. szept. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
81%
" izgalmas és új dolog számomra, valamint iszonyú vonzónak találok egy női testet" Neki meg a hármas lenne izgalmas, uj dolog (nem pedig a melegedés!!!)
2018. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 peca1000 ***** válasza:
75%
Mond neki, hogy hármasban nem, de ha akar, tarthat szeretőt.
2018. szept. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
79%
Én sosem értettem, hogy aki nem monogám, az miért monogám emberrel van együtt. Most ha te biszex vagy, akkor olyan partnert keress, aki ezt elfogadja, mert a párod láthatóan ezt nem fogadja el. Ti kölcsönösen csaljátok egymást. Vagyis, te már megcsaltad, ő meg meg akar. Nem ítéltek el senkit, aki meleg, az meleg, aki biszex, az biszex, csak normális ember legyen, de ez nekem nem férne bele egy kapcsolatba. Én nem ilyen beállítottságú vagyok, eszembe sem jutna nővel kipróbálni, undorodom a dologtól, de akinek, ez esetben neked, ez eszedbe jut és vágysz rá, már nem megfelelő férfival vagy együtt.
2018. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Én biszex lányként úgy gondolom, hogy legyen akármilyen vonzó is valaki, nem fekszek le vele, ha a szerelmemmel vagyok kapcsolatban. Akár csaj, akár pasi. És ezt a páromtól is elvárom. 19L
2018. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15!

"Most ha te biszex vagy, akkor olyan partnert keress, aki ezt elfogadja, mert a párod láthatóan ezt nem fogadja el. Ti kölcsönösen csaljátok egymást. Vagyis, te már megcsaltad"


Abban tévedsz, hogy a pasija nem fogadja el, mert "megengedte", és abban is, hogy megcsalta, hisz beleegyezett a pasija előzetesen.

2018. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Alapvetően az a baj, hogy két egymással független dolgot kapcsoltok össze.

Volt egy megállapodás, hogy te szexelhetsz lányokkal, mert őt ez nem zavarja. Nem volt mellé feltétel, nem mondta előre hogy ezt ő kölcsönösnek tekinti, vagy hogy vár valamit "cserébe".

Most ő szeretne valamit kipróbálni, de attól még hogy ő azzal érvel hogy ez neki jár mert te is megkaptad, ez egy másik kérdés. Az arról szólt hogy ő mit tolerál, ez meg arról hogy te mit.

A megoldás pedig az, hogy elmondod neki szépen hogy neked most nem fér bele ez a hármas, mert féltékeny lennél és féltenéd a kapcsolatotokat, ő meg vagy lemond a vágyáról, vagy azt mondja hogy akkor nem passzoltok össze.

2018. szept. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
33%

Áh, ti nők, nem értitek ezt! Én is mondtam a feleségemnek, hogy ha ő nő létére hímezhet, akkor én hím létemre miért nem nőzhetek? :-))

Komolyra fordítva; a pasid így akar összehozni magának egy hármas szexet. Ne menj bele!

2018. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ő közösen akarja, te viszont kisajátítanád. Őt is, meg a nőket is.
2018. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!