Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nem volt bunkó dolog tőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nem volt bunkó dolog tőle?

Figyelt kérdés

Első randink volt egy sráccal, és kávézóba mentünk. Nagyon sokan voltak, óriási volt a pörgés és egy fiatal hölgy volt csak aki kiszolgált. Ennek ellenére időben kihozta a kávénkat, kedves is volt, viszont a partneremnek nem tetszett, hogy egy csepp kávé le van folyva a csésze oldalán. Egyetértek, hogy nem illik így kihozni, mert igénytelen hatást kelt, de láthatta, hogy alíg bírja szegény lány, a helyzetre való tekintettel kivételesen elnézhető lett volna, úgy gondolom. Mondtam neki, hogy hagyja, de csak szólt a lánynak, hogy hogyan szolgálhat föl ilyen kávét, nem a kutyájának ad enni.. Persze a lány rögtön elnézést kért, és hozta is a másik kávét. Nagyon sajnáltam szegényt, égett is a pofámon a bőr, még azon is gondolkodtam, hogy randi után visszamegyek és bocsánatot kérek. Szerintetek ez nem volt paraszt dolog?


L/22


2018. aug. 26. 10:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem tetszett volna ez a viselkedés. Intő jel. FIgyeld meg, máskor hogyan bánik az emberekkel. LEhet, ez a mostani csak kivételes eset volt, a zavarát akarta leplezni és határozottnak akart tűnni, de az is lehet, hogy egy arrogáns phaszfej.
2018. aug. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Ház ez elég gáz igen, egyrészt ilyen apróságból problémát csinálni, aztán meg ilyen patáliát csapni, illetlenség is, meg ez nem akkora indok hogy panaszkodjon. A házsártos öregasszonyok nem szoktak ennyire belekötni a dolgokba.
2018. aug. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a nemem szégyene ő is..

jó a szemed és a szíved..

patentul érzed, hogy ebből mi szépség ki tud bontakozni kesőbb..

2018. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ellenszenves lenne. Amúgy pedig az van, hogy figyeld, hogy bánik másokkal, mert előbb-utóbb veled is bánhat úgy (pl. ha már nem leszel a szívszerelme, tudom, ne menjünk ennyire előre, de egy esetleges váláskor is akár, kb. ugyanolyan g..i lesz veled is).
2018. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De, bunkó dolog volt. Én is dolgoztam kávézóba. Üzletvezető voltam, mellette felszolgáltam, kasszáztam, szóval minden. Nálunk is volt olyan, hogy ezren álltak, kb fingani sem volt idő, és mikor vittem ki a kávét láttam, hogy lefolyt az oldalán kicsit. Vittem volna vissza, hogy másikat adjak a pasinak, mire szólt, hogy hagyjam csak, nem zavarja, látja, hogy sokan vannak, ne foglalkozzak ilyennel. Pedig igen előkelő emberek jártak oda. Nem gondolnám, hogy emiatt így kellett volna viselkednie. Figyelgesd a pasit, mert ahogy előtten írták, intő jel lehet. Emiatt te ne érezd rosszul magad. Egy farok volt.


29N

2018. aug. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szólni, de nem ilyen stílusban. Nálam se lenne következő randi.
2018. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Te is jó pasikkal randizol!

Dobd is gyorsan,mert veled is ezt fogja csinalni

2018. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, neked mi fér bele. Szerintem nagyon bunkó módon szólt a srác, de az, hogy szólt, önmagában nem probléma.


Hozzáteszem, egyszer engem leüvöltött egy randipartnerem, mert étterembe vitt és (udvariasan) szóltam, hogy legyenek szívesek a langyos üdítő helyett hideget hozni. Hisztis pcsa meg minden voltam, ő úgy gondolta, miért nem ittam meg úgy.


Szerintem azért jók az ilyen helyzetek - és erre valók a randik - , mert mindkét félről kiderül, mi zavarja, hogyan kommunikál, stb.

2018. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én az ilyen férfiaktól félek. Kerülöm is őket. Azt hiszi ő a világ közepe. majd akkor is ezt fogja csinálni ha te teszed elé a kávét, kaját és véletlenül az mellé megy!? Vagy a mindennapokban a boltokban állandóan ki fogja oktatni az eladókat. Fűbe-fába beleköt. Kritizál állandóan. Én ebből nem kérnék...
2018. aug. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!