Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csajozni meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csajozni meg lehet tanulni, vagy ez olyan dolog ami az adottságoktól függ?

Figyelt kérdés
2018. jún. 29. 09:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha adott egy átlagos külső , nem vagy beszéd hibás , akkor igen onnan csak tanulni lehet, találj egy vagány havert aki ki okitt a hazugsagokra , pár szlengre aztán a kocka fejedbol meg válhat kaszanova.
2018. jún. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
O, es ki a celkozonseg? Par hazugsag, szleng... Ostoba noknel biztos bejon. Mondjuk az is illik az ilyenekhez.
2018. jún. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Főleg okosabb nőknél jön be vélemény szerint előttem szóló. Az ostoba nok bonyolultabbak más okok miatt.
2018. jún. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem szeretem a csaj szót, a csajozás kifejezés pedig egyenesen ellenszenves, mert azt sugallja, mintha a nők valami tárgyak lennének.

A kérdésedre válaszolva: A nők imádják a határozott és önbizalommal teli férfiakat. Ezekkel a tulajdonságokkal nem születsz, még csak tanulni sem kell őket, egyszerűen csak döntés kérdése, hogy alkalmazod e őket. Döntés kérdése, hogy van e önbizalmad. Nem függ attól, hogy hogy nézel ki, hova születtél, milyenek az életkörülményeid. A te döntésed minden.

2018. jún. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%

Tanulható persze.

De nem elèg a pszichológiai alapok elsajátítása kell hozzà egy felèpített èlet,vagyis izmosabb test,megfelelő haj,ruhatár,ès egzisztencia is,mert kell.

Van pár könyv ès videó:

- RSD Blueprint

- Johnn Cooper Social Heartistry

- Attraction Code

- Nincs Többé Jófiú,No More Mister Nice Guy angolul

2018. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Mi a kell a nőkhöz ? Ideg!
2018. jún. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Nyitottság és önbizalom kérdése, illetve az érdeklődésé.

Én kamaszként nem tudtam csajozni és komoly megpróbáltatást jelentett valahogy elhívni azt a kiszemeltemet, aki amúgy belém volt zúgva(!)

Beszélgetni könnyű volt a csajokkal, csak ha komolyra fordítottam volna a szót úgy lett kissé dadogós a történet.

Néhány évvel később, több önbizalommal, tapasztaltabban már hamarabb rá tudtam szánni magam, bár még úgy is kellett nem kevés idő és beszélgetés.

Mostanra, a harmincadikat taposva már simán elhívom őket azonnal. Vagyis, az első izgi beszélgetést követően odaterelem a szót és viccesen, nyíltan, felvezetve vagy hirtelen, ahogy esik úgy puffan... De nem szarakodom, öreg vagyok én már ahhoz.

Szóval ha azt nézzük, miből lett a cserebogár... Hát ég és föld.

2018. jún. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Meg lehet tanulni, de az eredmény függ az adottságoktól is. Barátnőt szerezni vagy laza kapcsolatokat kialakítani neki tetsző nőkkel bármelyik, többé-kevésbé egészséges (értsd: nem halmozottan hátrányos helyzetű, pl. értelmi fogyatékos, mozgássérült és vak) férfi képes (de még fogyatékossággal élőknek is van párjuk, ismerek ilyen vak férfit).
2018. jún. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mi az hogy csajozni tanulás, hogyha pl. cikkeket olvasol arról, hogy 1. lépés légy ápolt és ennek köszönhetően fél órát töltesz a tükör előtt a kusza hajadat zselézgetve, megborotválkozva, jobb ruhát kiválasztva a ruhásszekrényből, a retkes cipődet tisztára mosva, akkor esetleg múlhat ezeken is.
2018. jún. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!