Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szemtelen dolog férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemtelen dolog férfiként első randin azt mondani a nőnek hogy fizessünk felesbe?

Figyelt kérdés
Igen még 500ft is sok egy olyan nőre aki a randi végén azt mondja esetleg hogy bocsi de barátságot tudok elképzelni. Ha alakul a kapcsolat és már a barátnőm akkor nyilván én fizetek mindent
2018. jún. 24. 16:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ezzel csak azt mutatod milyen kicsinyes vagy. 500 Ft bőven megéri, legalább nem egyedül logtal az okostelodon. Sz.aarago dolog még akkor is, ha nem lesz belőle komolyabb. Nemkell egy hétre 10 randit lebonyolitani, és akkor nem fogsz csődbe menni!
2018. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Tehát 500 forintot csak arra áldozol, akinek betömheted valamelyik lyukát? Ej, be szép is a szerelem.
2018. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

#1 na határolódj már el helyettem... ilyen alapon a csaj is fizethet e a társaságért. Mondom ezt úgy, hogy én szoktam fizetni.

F

2018. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
1. És a nő nem sza#rágó, hogy képtelen egy randira 500 ftot fizetni, mert hogy az a férfi dolga jelszóval.....
2018. jún. 24. 16:54
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

Szarrágó...te is szépen gondolkozol előre...


amúgy nem szemtelen dolog, én randiztam így, nem volt illúzióromboló. Ha meg nem tetszik neki, ez van.

2018. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Az fizet aki meghívta a másikat.

Én biztos nem szólnék semmit, simán kifizetném a részem, de a csávót többet nem keresném. Ha én valakit meghívok egy kávéra, akkor nekem egyértelmű, hogy én fizetek, legyen az a barátnőm, vagy a kollégám, vagy akárki. Szerintem ez így illik. Most komolyan, milyen már az, hogy figyi meghívtalak, de a tiedet fizesd magadnak.

Ha sajnálsz egy kávét is, akkor ne hívd meg kávézni, ilyen egyszerű.

2018. jún. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
23%
Nekem ezzel nincs bajom,amugy is utalom,ha fizetnek helyettem, ahhoz el kell telnie eleg sok idonek,hogy hagyjam, de akkor a kovi talin meg neki kell hagynia.
2018. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
57%
Nálam teljesen oké lenne a felesbe fizetés, de hát én feminista vagyok ugyebár.
2018. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%

Na erről írtam.

Tegnap volt egy topic, ott minden pasi kb. azt bizonygatta, hogy 2400 Ft egy randin egy lányra, az semmi, ennyit simán, sőt még többet is fizetnek (egy csajszi kérdezte, hogy ő kellemetlenül érezze-e magát ettől), na akkor jöttek a válaszok, hogy ez szinte semmi.

Tök jó "következetesek" itt a gyakorin.

2018. jún. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
75%
Én 5 évente randizom, úgyhogy kibírom azt az ezer forintot valahogy. :)
2018. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!