Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon szemtelen dolog férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemtelen dolog férfiként első randin azt mondani a nőnek hogy fizessünk felesbe?

Figyelt kérdés
Igen még 500ft is sok egy olyan nőre aki a randi végén azt mondja esetleg hogy bocsi de barátságot tudok elképzelni. Ha alakul a kapcsolat és már a barátnőm akkor nyilván én fizetek mindent
2018. jún. 24. 16:44
1 2
 11/20 anonim válasza:
100%
Ha ezt a nő mondja, és te elfogadod, úgy rendben van. De ha ezzel állna elő nekem valaki az első randi után, h fizessük felesbe, szó nélkül kifizetném, de többet nem találkoznék vele. Mert nálam ez 2 dologra utalna: vagy smucig vagy ennyire csóró és mindkettő kizáró ok.
2018. jún. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne felesbe fizessetek, ha már ennyire problémát okoz neked egy meghívás, hanem mindenki a maga részét, ha már olyan helyre mentek...
2018. jún. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 peca1000 ***** válasza:
50%

Azt hittem kérdező, hogy nálam sóherebb nincs, de tévedtem! :)


Fel ne hozd ezt 1. randin, mert nem lesz következő.


Ha csajt akarsz, akkor a zsebedbe kell nyúlnod. Én cukrászdába vittem őket anno, de ha séta közben bedobtok egy fagyit, az még olcsóbb.


Ja és van az a közmondás: Nincs pénz, nincs pi.....a. :)

2018. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, de ne csodálkozz, ha nem keres többet a nő. Úgy vagyok vele, hogy a meghívó fél fizessen. Ha nincs erre keret, akkor ne is hívjon senkit sehova.
2018. jún. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%

"vagy smucig vagy ennyire csóró és mindkettő kizáró ok."


Vagy egy kényszeres pitiáner p.öcs.

2018. jún. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ milyen értékű a program.

Számomra alap, hogy randira férfi invitáljon és ha ő invitál, ő találja ki lényegében a programot, akkor ne sz**rágóskodjon 500 forintokon. Egy fagyi árán nem fogok erőlködni nőként, hogy kifizetem a részemet.

Nyilván ha közösen találunk ki pénzesebb programot, avagy előre rábólintok, akkor én fogom nőként felajánlani, hogy kifizetem a részemet.

Szerintem iszonyatosan kellemetlen, amikor fizetésnél szembesítenek vele, hogy "figyu nyúljá' má a pénztárcádba", éppen ezért inkább megelőzöm ezeket a helyzeteket. Én nem sajnálok 1000 forintot egy sikertelen randira sem. Baromi értékes embereket ismertem már így meg. 5 ezret és 10-et sem sajnálok, akkor sem ha az ötödik randi után derül ki, hogy nem egymást keressük. Értékesen eltöltött időnek könyvelem el, amiért nem kár.

Szerintem hányinger keltő, ha valaki ennyire anyagias. Valószínű odavetném nevetve, hogy "tudod mi? majd inkább meghívlak én téged... :D". Letenném az asztalra a pénzt borravalóval, elsétálnék és többé hátra sem néznék.

2018. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Én előre leszögezem egy randi megbeszélésekor, hogy én fogok fizetni, ha olyan helyre hívom a nőt, ahol fogyasztunk valamit. Legyen az egy kávézó, cukrászda, étterem. Ha már ez gondot okozna, akkor mit várhatnék el egy kapcsolattól, meg esetleg egy összeköltözés után?
2018. jún. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem a szemtelen a jó szó erre, hanem a kicsinyes.
2018. jún. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Kicsinyes, szarrágó dolog.

Ha nem akarsz fizetni, akkor olyan helyre hívd meg a lányt, ami nem kerül pénzbe. Mondjuk menjetek el sétálni.

Szerintem alap, hogy az fizet, aki szervezi a randit. És ugyan legyen már annyi esze, hogy olyan helyre szervezi, ahol nem sajnálja kifizetni a számlát. Nem kell puccos étterembe menni és 6000 fizetni fejenként, de ha egy tetves 300 forintos fagyit sajnál, akkor több randi nem lesz, az biztos.

Pedig egyébként az a fajta vagyok, aki magától felajánlja, hogy fizeti a részét, de őszintén meglepődnék, ha az 800 forintos számla felét elkérné valaki....

2018. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem épp lovagias. Nőként ez azért még nem lenne instant szakítóok, de negatívum lenne, hogy ennyire nem ismeri az illemet, hogy meghív, de nem fizetne. Aztán utána szigorúbban nézném, hogy más illemszabályokat ismer-e és műs területeken is ilyen kicsinyes olcsójános-e. Tahóval nem égetném magam
2018. jún. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!