Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek is egyenértékű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is egyenértékű a két dolog?

Figyelt kérdés
Van barátom, évek óta együtt vagyunk. Mindent megbeszélünk, őszinte a kapcsolatunk. Már régóta mondogattam neki, hogy ki szeretném próbálni lánnyal, míg nyáron végül két barátnőmmel is megtörtént a dolog (nem egyszerre). Természetesen megbeszéltem vele előtte, beleegyezett. Később viszont beszélgettünk róla és ő azon az állásponton van, hogy ha én lefekszem egy lánnyal, az szerinte úgy fair, ha ő is lefekszik vele (hármasban). Szerintem ez egyáltalán nem így van. Szerintem az lenne egyenértékű ezzel, ha ő pasikkal próbálná ki. Tudja, hogy engem nem a kapcsolati rész vonz lányokkal, nem tudnék együtt lenni velük, viszont izgalmas és új dolog számomra, valamint iszonyú vonzónak találok egy női testet. Ő azzal érvel, hogy ő viszont egyáltalán nem vonzódik a pasikhoz, ami szintén fair, de attól még nem gondolom, hogy ugyanazt nyújtaná a lánnyal való szex, mint nekem.

2018. szept. 30. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%
Én egyetértek veled: nem ugyanaz, hogy te bújsz ágyba egy lánnyal vagy hármasoztok.
2018. szept. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Te félred.ghatsz,ő nem. Tényleg nem ugyanaz.
2018. szept. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy elég bonyolult kérdés. Gondolom abba nem egyezne bele, hogy te más pasikkal szexelj, így teljesen jogos, ha te nem akarod, hogy más lányokkal szexeljen. De közben az sem fair, hogy neked engedi, hogy kiéljed a vágyaid, míg te nem engedsz neki semmi többet. Hát, nektek kell dűlőre jutni.


Az ő oldaláról viszont az a probléma, hogy más lányokat akar kúrogatni. Én így nem tudnék együtt maradni vele, nekem ez a kijelentés már szakítóok lenne. Ez már ilyen nyílt kapcsolat kategória, ami kb az, hogy “együtt vagyunk, mert van kihez hazajönni, de azért hadd szexeljek már akárkivel”. Ha neked ez így megfelel..

2018. szept. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
21%

Úristen hogy megjogászkodtok egy olyan dolgot, aminek semmi köze a joghoz, logikához, racionalitáshoz!


Ő szerette volna, hogy te boldog, elégedett légy, a vágyaid teljesüljenek. Te miért nem akarod ugyanezt neki? Nem kell a vágyaitokat méricskélni, aránypárba állítani, egyszerűen csak csináljátok együtt ami jó.

Te nőkkel szerettél volna szexelni. Ő is. És? Gondolom ráadásul hármasozni akar, amiben te is ott lennél, nem tőled külön dugni. Miért nem akarsz neki jót úgy, ahogy ő is akart neked?


Valami tudatalatti (gondolom féltékenységi) bajod van a hármassal és most megideologizálod, hogy miért ne. Ez rossz, gondolkodj már.

2018. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Erre a kapcsolatra már keresztet vethettek.
2018. szept. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

#4

Azért ne mondd már, hogy ezek egyenértékű dolgok..bár szerintem ha egy kapcsolatban már azon megy a vita, hogy ki kikkel szexelgethet, arra rég keresztet vetettek, ahogy előttem írták :D

2018. szept. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Óriási szerelem lehet köztetek, hihi.


Értem én, hogy poligámia és poliamoria és poliszex, ennek mentén ős is részesülhessen a jutalomfalatokból.

2018. szept. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

6


Mi? Az egyik fél kettesben akart szexelni másokkal, a másik pedig hármasban szeretne a párja részvételével.

2018. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
55%

De mi az itt hogy egyenértékű?


A szexualitásban az a lényeg, hogy minden félnek jó legyen, jelentsen ez akármit.


Csak ismerje be a kérdező hogy féltékeny lenne hármas esetén és ennyi. Nem kell megideologizálni semmit. Nincs ilyen, hogy egyenértékű. A szerelemhez és szexhez ne rendeljünk már így jogi kifejezéseket. Ha a pasija azt kérné hogy dildóval dugják seggbe vagy hagy nyalogathassa a lábujjait, azt pl hogy mérnétek össze ezzel a ti híres egyenértékűségi skálátokon?

2018. szept. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
4-es, egyébként igazad van. Valóban féltékenységi problémám van a dologgal, bár igyekszem dolgozni rajta. Ő maximum 3-ast akarna, de alapvetően nincs igénye rá, csak azt mondja, hogy ha kalandozgatunk, akkor inkább együtt tegyük. De így is rábólintott a dologra a két barátnőmmel, mert tudta, hogy mennyire szeretném már régóta.
2018. szept. 30. 09:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!