Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kezdjek neki? részletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdjek neki? részletek len

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és hagya hogy probálkozak de folyton aszt hangoztatja hogy nem lesz belöle semi mert jobb szeret egyedül leni hogy érjem el hogy jobban szeresen inkább velem leni 15/f
2010. jún. 19. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyilván utál téged.
2010. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kicsit értelmeseb válasz vártam volna
2010. jún. 19. 21:04
 3/9 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogyha tényleg ezt mondja, akkor az tényleg úgy van.. :S De hogyan viselkedik? Találkoztok is? Lehet csak kéreti magát, kicsit bővebben mesélj
2010. jún. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
gyakran talizunk sokat dumálunk és már elhivtam egy randira és igent mondot de aszt mondja nem sok esélye van mert jobb szeret egyedül leni
2010. jún. 19. 23:02
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlom figyelmedbe ezt a könyvet:


[link]


Hasznos tanácsok vannak benne, neked nagyon hasznos lenne.

2010. jún. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a lány csak fél vagy már mgszokta az egyedül létet, és túl sok olyan filmet nézett amiben összetörik a lányok szívét, vagy már valaki nagyon összetörte a szívét. Valószínű, hogy fél kapcsolatot teremteni. Mutasd meg neki, hogy te nem fogod összetölrni a szívét, és, hogy benned megbízhat. Először legyél a barátja így megkedvel téged és egyre közelebb tudsz hozzá kerülni : SOK SIKERT!! MAJD MESÉLJ
2010. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és valószínű, hogy tetszel neki mivel haggya , hogy küzeledj
2010. jún. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

lehet hogy a lánnyal sokszor szakítottak ,és fél hogy ez is így lesz

sztem biztathatnád

2010. jún. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Miaz h ha engedi h udvarolj akkor biztos tetszel neki?:D ez egy naon nagy marhaság, bocsi, de ez van... A lányok ha nemis tetszik nekik a fiú, szeretik ha szeretik, és nemfogják azt mondani h "figyu ne bókolj már nekem, meg ne szeress már oké?".


Viszont szerintem csak azért mondja h szeret egyedül lenni, hogy mégjobban hajts rá. Beszélgess vele sokat, hívd el mégtöbb randira ;) Szurkolok!

2010. jún. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!