Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan kezdjek bele?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan kezdjek bele? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki nekem nagyon tetszik. A nyáron szinte minden nap találkozni fogunk, korrepetálom. Kilépett egy kapcsolatból, ami kissé megviselte, de már jobban van, ez látszik rajta, és felszabadultabb is. Szeretnék összejönni vele... Neki már volt barátja, nem is egy, viszont nekem Ő lenne az első... Nem vagyok valami csajozós macho típus, kis túlsúlyom is van, és a stílusomon nem szeretnék változtatni. Mit tudnátok javasolni, mégis hogyan hódíthatnám meg?

Tanácsaitokat, tippjeiteket előre is köszönöm!


És ha kell, akkor mindketten 17 évesek vagyunk, a lány javára 5 hónappal.


2010. júl. 5. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

A korrepetálás végén dobj fel valami témát. Egy kötetlen beszélgetés biztosan neki is jól fog esni. Így alkalmad nyílik majd rá, hogy jobban megismerd, és ő is képet kap majd rólad. A későbbiekben, ha úgy érzed jól kijöttök egymással, hívd el fagyizni, vagy sétálni, moziba, vagy ahova jónak látod. Ha igent mond, akkor jó úton haladsz egy kapcsolat felé. Ha nemet mondd, akkor sem kell elkeseredned.


KC

2010. júl. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ezek szerint ő már nem szűz. hány sráccal szexelt már? ha erre kerülne a sor, téged nem zavarna?
2010. júl. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak:

Köszönöm a tippeket... Próbálom a legtöbbet teljesíteni :)


2. válaszolónak:

Nem tudom, hogy szűz-e, attól, hogy volt pl 2-3 barátja 17 év alatt, és volt akivel 6 hónapot, volt akivel 1 évet volt együtt... ebből számomra nem derül ki, de lehet, hogy én vagyok hülye :) Egyébként nem zavarna, nem ez az elsődleges célom :)

2010. júl. 5. 21:15
 4/4 A kérdező kommentje:
Azét természetesen várom még az ötleteket ;)
2010. júl. 5. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!