Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Merjek lépni? (részletek lentebb)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjek lépni? (részletek lentebb)

Figyelt kérdés

Minden reggel, amikor utazok a trolin látom ugyanazt a helyes fiút. Ugyan annál a megállónál száll föl mint én. Kb. 2-3 évvel idősebb nálam. Szerintem én is tetszem neki.

Hogy adjam a tudatára, hogy tetszik nekem? Egyáltalán lépjek vmit?


2009. okt. 6. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem először csak mosolyogj rá a megállóban, aztán már köszönhetsz is neki, majd egyszer odamész mellé, ha nem lépett még, és megkérdezed hogy melyik suliba jár hogy egy trolival mentek vagy mást
2009. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk köszönj neki és mondd el,hogy minden reggel látod a trolin,megkérdezheted hova megy?Satöbbi...a többi már jön magától,csak elkezdeni nehéz(:
2009. okt. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy tetszel neki? Mosolyogj rá sokat, állj mindig a közelében, vagy egyszer ülj le mellé, és csak úgy spontán szólítsd meg. Ha úgy gondolod, hogy egyértelmű jelei vannak annak, hogy bejössz neki, akkor nyugodtan léphetsz! Gondolj bele, hogy nem veszíthetsz semmit! :)
2009. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csináld úgy,hogy ő szálljon fel hamarabb a trolira és kérdezd meg h leülhetsz-e mellé?aztán kérdezd meg hova jár suliba.aztán a többi jön magától.
2009. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

abból gondolom, hogy tetszek neki, mert mindig előre enged a lépcsőnél, és már sokat szemeztünk :)

2009. okt. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!