Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalhat? Részletek lentebb.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhat? Részletek lentebb.

Figyelt kérdés
Barátommal már elég sok ideje vagyunk együtt 1 éve, de sose járunk együtt bulizni ő nem akar magával vinni. Annak se örül ha én bulizok, de ő eljár elég gyakran. Vajon megcsalhat? Elég népszerü srác előttem sok barátnője volt meg gyakran váltogatta őket.Ha megcsalna elmondaná nekem? Hogy kéne ezt megbeszélnem vele.
2010. jún. 5. 13:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg. Mondd meg neki, hogy most bármit elmondhat, ha idáig titkolt valamit, nem lesz semmi baja belőle, de ha később tudsz meg valamit, akkor rosszra számíthat. Volt barátomnál bevált, az a gyökér 2 csajjal volt rajtam kívül. K.rva anyját, ott is hagytam. Utána annyit mondtam neki, hogy a változtatás jogát fenntartottam. :D
2010. jún. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
remélem megfog csalni téged!:)) mindig a pasi a szemét blabla,halljuk ezt a nőktől,pedig mi csak megelőzzük azt,hogy minket csaljatok meg ti.
2010. jún. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó nagy lúzer..én szakítás után se mondtam el soha,hogy megcsaltam.
2010. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
őszintén szerintem megcsalhat! Ha előtted sok barátnőjét váltogatta akkor jusson eszedbe, hogy kutyából nem lesz szalonna.... Sajnos én is beleestem ebbe a csapdába, tehát tapasztalatból beszéltem. Ha nem akarja, hogy bulizz vele az eleve gyanus. Gondolom nem csak kanbuli a haverokkal hanem diszkókba is mennek...Lehet , hogy nem fekszik le ezekkel a lányokkal de ha már diszkóba mennek akkor összesimulva táncolnak flörtölgetnek...szerintem ez is elég. Azért nem akarja, hogy te is gyere, mert akkor mellőznie kéne a többi csajt, csak veled kéne foglalkoznia! Nézz a körmére a pasik sokszor furán gondolkoznak a megcsalásról, az én exem szerint még 1 csók se az....:S
2010. jún. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem visz magával bulizni, ha teljesen saját, külön élete van, amibe te nem férsz bele, az sajnos nem túl sok jót jelent... Eldöntheted, hogy jó-e így neked ez a kapcsolat, ezekkel a feltételekkel (mert úgy tűnik, neki ez nagyon kényelmes, és nem is akar ezen változtatni), vagy inkább keresel egy olyan srácot, aki akkor boldog, ha veled van, és aki mellett nem kell azon tipródnod, hogy vajon mit csinál éppen, amikor nélküled szórakozik.


Hidd el, az nem igazi kapcsolat, ahol csak az egyik fél hajlandó áldozatokra a másikért. Az nem szerelem, ahol a játékszabályok egyoldalúak, és az egyik félnek örömet okoznak, a másiknak meg bánatot.


Rengeteg pasi van a világon, nem kell olyanokhoz ragaszkodni, akik az állandó barátnőjük mellett folyamatosan vadásznak. Az ilyennek nem kell állandó barátnő, hiszen csak akkor keres, ha éppen nem akad más a horgára. Ennél pedig te sokkal értékesebb ember vagy. Hidd el, ha képes leszel nagy levegőt venni, és továbblépni, néhány hónap múlva már nem is fogod érteni magadat, hogy vajon miért is maradtál ennyi ideig egy ilyen idióta mellett...

2010. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
40%
hagyd ott azt a majmot,én hűséges vagyok,mint egy kutya ráadásul akkora a .... csak jól járnál velem baby;)
2010. jún. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

13.27 hogy te mekkora egy seggnyomorék vagy :DDDD

imádom az ilyen gyökereket a fórumon.

2010. jún. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az mi, hogy ő eljár és téged nem enged :D Ilyen nincs...
2010. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Előfordulni előfordulhat, de ezt nektek kell megbeszélni. Fini vacsi, majd a vallatás :P

Amúgy szex köztetek rendben van? Mert abból le lehet szűrni. Vagy egyezik a bulizási "faktorotok"? Ha te nyugisabb vagy, ő meg táncizós, vagy fordítva, akkor csak nem akar konfrontálódni, ezért mentek külön. Mert féltékenynek mondjuk féltékeny.. :) Áhh, tipikus pasi :)

Kapd el, és faggasd ki.

Sok sikert :)

2010. jún. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy enm akar magával vinni? Elvégre egy pár vagytok!

Nem akarlak kiábrándítani, de persze megcsalhat, hisz pasiból van...

De feltétlen beszéljétek meg, ha szeret biztosan őszinte lesz veled...

2010. jún. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!