Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem kellek senkinek? :S

Figyelt kérdés
nem egoból mondom de nem avgyok csúnya. és ezt a pasik is bizonyítják, mert majd kiesnek a kocsiból megbámulnak. tegnap voltam strandon és tényleg az összes pasi megbámult de senki nem akakr semmit tőllem. még oda se jött egy se...:S16/L
2010. jún. 19. 15:31
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez nagyon nehéz dolog.

mert valamilyen szinten ki kell mutatni azt, hogy "hello érdekelsz" de meg kell hogy maradjon az is hogy a lányt be kell vadászni hogy megmaradjon a titokzatosság

2010. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
50%

Szia

Ha tudsz linkelni egy képet akkor könnyebb lenne válaszolni a kérdésedre:D


addig is halgasd meg ezt a számot engem mindig meg nyugtat és örömre vidít (főleg a szövege ):

http://www.youtube.com/watch?v=oNtXhvmke7o

2010. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:

engem meg ez nyugtat meg, tessék itt a másik véglet :D

http://www.youtube.com/watch?v=NXqEMuXGK08

2010. jún. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:
a rammstein az bejövős zene.:D:D
2010. jún. 21. 21:37
 45/53 A kérdező kommentje:

am köszi a válaszokat.

és igen kicsit tartok kezdeményezni... nem félek bevallani.


és igen, én csak a kedves válaszolók kedvessége utána f*szkalapoztam le. ha nekik szabad nekem is.

2010. jún. 21. 21:40
 46/53 anonim ***** válasza:
Hát én általában próbálok kezdeményezni, amikor valaki érdeklődve figyel rám (és nem csúnya), de manapság egyre inkább szórakozóhelyeken lehet ismerkedni, mert egyéb helyeken mindenki rohan a dolgára.. szerintem pont ez a válasz a kérdésre is. Egyébként jelzések alapján helyes vagyok, mégis ezt tapasztalaom, amit te.. írtam privit :)
2010. jún. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
rocker vagy ?
2010. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
neméppen. csak szeretem azt is.:D
2010. jún. 21. 22:57
 49/53 anonim ***** válasza:

affene vigye el:D

ha nem lettél volna az akkor lenne esélyed, főleg ha süt a nap.

am szerintem vagy valami nagyon bomba vagy ahoz közeli csaj vagy és azért nem mernek hozzád odamenni vagy feltünő a ruhád és azért néztek:D

2010. jún. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:
háát a strandon a fehér bikini feltűnő és furcsa ruhának mondható?:D
2010. jún. 22. 08:24
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!