Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem kellek senkinek? :S

Figyelt kérdés
nem egoból mondom de nem avgyok csúnya. és ezt a pasik is bizonyítják, mert majd kiesnek a kocsiból megbámulnak. tegnap voltam strandon és tényleg az összes pasi megbámult de senki nem akakr semmit tőllem. még oda se jött egy se...:S16/L
2010. jún. 19. 15:31
1 2 3 4 5 6
 31/53 A kérdező kommentje:

ha én kezdeményezek beszélgetést utánna már basz.ik kezdményzeni. áááh mert ez a csaj ugyis rámnyomult őő jött ide akkor én most minek eröltessem magam? szerintem.


ja és ez nem nagy beszélgetés h itt oltjuk egymást már bocs. biztos te is egy kis fas.zkalap vagy a sokból. akinek nemszámítanak dolgok mert anyuciék ugyis elintézik.

2010. jún. 19. 19:56
 32/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amíg nem tudod, hogy ki melyik hsz-t írta ne f*szkalapozz le senkit. Megint megmutattad az okos kis fejecskédet. :)
2010. jún. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
100%

"ide akkor én most minek eröltessem magam? szerintem. "

Na látod, a pasi is ugyanezt gondolja. Minek menjek oda, ha úgyse tetszek neki meg nem is mutat semmi jelet.

2010. jún. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
93%
iku-nuku
2010. jún. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,Kedves Kérdező,nem kéne másokat pocskondiáznod,anélkül,hogy ismernéd a válaszolókat.Amúgy nyugodtan odamehetsz a sráchoz beszélgetni,nem fog semmi eget rengető történni,és azt sem hinném,hogy rosszat fog Rólad gondolni.Veszítenivalód nincs ezzel,maximum nyersz.
2010. jún. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
96%

Egyértelmű, hogy fél a fiúkkal ismerkedni a kérdező, csak még ezt is gyáva beismerni így névtelenül is.Egy gyáva kislány.

Talán ha valaki tetszik neked oda kéne menni ismerkedni és beszélgetni vele, aztán majd alakul, ha tetszel neki ő úgy is lépni fog.Az ismerkedés pedig nem azt jelenti, hogy nyomulni meg rámászni, nem összekeverendőek ezek a fogalmak!

Ha meg erre nem vagy hajlandó mert gyáva vagy, vagy felsőbbrendűnek érzed magad, akkor egyedül maradsz.

Nem sírni kell hogy nem kellesz senkinek, hanem tenni ez ügyben, ismerkedni, jelzéseket adni a pasiknak.

2010. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%

Okos dolog, hogy nem futsz a pasik után. De attól még odamehetsz hozzá beszélgetni. Nem kell lesmárolnod, sőt még randira sem kell hívnod:D:D Csak dumáljatok. És következőre már ő megy oda hozzád.

sok sikert:D puszi:D

2010. jún. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
34%
már nem azért,de a kérdezöt se ismerik és mégis lehordják ennek-annak:)
2010. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

hűha, kemény dió xD

asziszem én a kérdező /és mégy néhány ember/ szemében oltári nagy r*banc lennék... xD

pedig mindössze annyi a bűnöm, hogy nagyon szeretek ismerkedni, nemtől függetlenül

és az, hogy várod hogy a pasik oda menjenek és udvaroljanak, lány vagy, kell hogy udvaroljanak neked, de tartsd tiszteletben hogy a fiúk nem csak lábtörlők vagy csicskások, és egy kapcsolatban mind két félnek ugyan olyan szerepe/joga van, és ez a kezdeményezésre is vonatkozik :)

2010. jún. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%
én is 16L vok, nincs barátom, pedig pl ma is tátott szájjal bámultak a pasik. és én pl bevallom h félek kezdeményezni, mert eddig akárhányszor mutattam a pasiknak h bejönnek hirtelen megszűnt az érdeklődés...
2010. jún. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!