Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Velem van a baj, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj, hogy nem kellek senkinek? :S

Figyelt kérdés
nem egoból mondom de nem avgyok csúnya. és ezt a pasik is bizonyítják, mert majd kiesnek a kocsiból megbámulnak. tegnap voltam strandon és tényleg az összes pasi megbámult de senki nem akakr semmit tőllem. még oda se jött egy se...:S16/L
2010. jún. 19. 15:31
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
mondjuk az edzőm 33 a szomszédom olyan 40
2010. jún. 19. 15:41
 12/53 A kérdező kommentje:
oké a 20éves pasik is megnéznek, de az edzőm az már naon durván hangot adott a tetszésének...:D "én rajondok érted", "nemértem ezek a mai legények nem látnak jól?"
2010. jún. 19. 15:42
 13/53 anonim ***** válasza:
93%

"de nekem egyenlőre van tartásom." Jézusom. XDDD Attól van tartásod mert nem mész oda a fiúkhoz beszélgetni? Omg. Ez kicsit... áhh. Így van vigyél labdát és dobd oda hozzá, visszadobni úgyis fogja és ha még mosolyog is vagy valami akkor dobd mégegyszer és már beszélgethettek is.

Volt nekem is egy barátnőm ő is mindig azt mondta, " én nem futok egy fiú után" hát fogtam is a fejem. Ez olyan mintha lenne egy süllyedő hajó és Te inkább nem ugrasz be a vízbe, hanem megvárod míg a csónak jön érted de közbe a hajó meg elsüllyed. :/

2010. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom mit sírsz, az nem futás egy pasi után hogyha ismerkedsz vele, nem kell egyből nyomulni.Hogyha meg nem tetszik hogy nem szólít meg senki akkor vagy ne sírj és várj, vagy lépj te, ennyi az egész.
2010. jún. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:
hányéves vagy? nemugyanaz. ez tartás kérdése. ennyi. bocs h nemvagyok olyan h kimegyek a strandra és ott teszem magam a pasiknak h vmeiknek majdcsak kellek éjszakára...
2010. jún. 19. 15:44
 16/53 anonim ***** válasza:
98%

20 vagyok, de te miről beszélsz?Nem kell senkinek sem kelletni magadat, a "futás a pasik után" meg az ismerkedés az két különböző dolog,Ahogy látom te csak félsz ismerkedni pasikkal és ezzel takarózol, hogy nem akarod kelletni magadat, de azért a pasiktól elvárnád hogy menjenek oda hozzád ismerkedni, kinek képzeled te magad?Valami istennek?

Csak várod a sült galambot, de azt várhatod, így csak olyanokkal hoz össze a sors akiknek csak a szexre kellesz, mert azok olyan nyomulósak.

2010. jún. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vegyél vissza egy kicsit,és állj le haverkodni,beszélgetni a pasikkal,abból semmi bajod nem fog származni.Közeledj hozzájuk haverilag,poénosan,lazán.Figyelj,most ha odamész valakihez egy ürüggyel,az még abszolút nem nyomulás,meg nem ribiség. Különben meg az,hogy valaki Rád néz a kocsiból,még semmit nem jelent,csak nyálat csorgat.Ne olyanokra gerjedj,hanem olyanokra,akik szimpatikusak,korodbeliek,és normálisnak látszanak.A vén kujonok tudhatnád,hogy csak szexre hajtanak.

Szóval próbálkozz.

2010. jún. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
95%

Figyelj, 2010-et írunk. Fogd fel, hogy ma már tényleg olyan világban élünk, ahol a lányoknak se gáz ráhajtani valakire. Az előbbiekben szépen leribancoztad a barátnőmet akivel fél éve együtt vagyunk, mert tudod ő szedett fel, köszönöm.

Ma már nem kényszerítenek senkit hozzá senkihez a szülei, tudsz dönteni. Túl sok filmet nézel amúgy, ha azt hiszed hogy így megy a világ. Minek mennék oda egy lányhoz? Ha tetszik, és megfog benne valami, természetesen közeledek, de egy egyszerű szemezés miatt nem fogok minden jöttmentre rászállni. Elárulom neked, hogy MI mint férfiak, nem vagyunk gondolatolvasók. Nem tudjuk, hogy egy lány akar-e minket, vagy nem. Most azt várod el, hogy megtetszik egy fiú, és az igenis menjen oda hozzád? menj oda hozzá te, ha akarod őt, ki tudja, lehet ő meg mást akar. Ilyenkor ő a tapintatlan érzéketlen bunkó mi? áhh...

2010. jún. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
100%

mivel szép vagy (azt mondod) így azt a srácot szerzed meg amelyiket akarod.

ha tetszik egy srác beszélj vele.

2010. jún. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 Fke ***** válasza:
78%
elég szar beképzelt pi-csának tűnsz... lehet jobb is, hogy nem mennek oda hozzád, mert kinyitod a szád és menekülnének
2010. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!