Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van úgy esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van úgy esélyem a nőknél, hogy nem dolgozok, nem is akarok dolgozni, de van pénzem?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy fontos a nőknek, hogy a férfi dolgozzon. Hogy fel tudjon rá nézni, stb. Nincs szükségem arra, hogy munkahelyen robotoljak, mert van egy komolyabb összeg a számlámon. Van értelmes elfoglaltságom, a hobbijaim, barátaim, stb. Nem vagyok dzsigoló, sem anyuci elkényeztetett kisfia, és nem vágok fel a vagyonommal, normálisan élek, nem "menőzök". Az aranyásókat messziről kiszúrom, és lerázom. Kérdés, hogy a normális, kedves nőknek jó lennék e így "munkanélküliként"?

2018. júl. 28. 16:16
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
71%

Pl te el tudod viselni,h en dolgozok ,sportolok sokat?

N

2018. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, mindenki zöld pacsit kapott, még a károgó irígyek is.:) Csak egy pár gondolat. Nem mindenki úgy él, hogy 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra kocsma. Több szakmám is van, nem otthon ülök egész nap a bútoron. Hasznosan, értelmesen töltöm az időmet, amit nem csak a gyárban/irodában lehet. A vagyonommal nem szoktam felvágni, nem is látszik rajtam. A baj az, hogy a legtöbb nő CSAK a pénzemet akarja, engem nem, vagy egyszerűen megijed a helyzettől. Ha valaki nem dolgozik, az nem azt jelenti, hogy automatikusan lusta disznó.
2018. júl. 28. 20:14
 23/34 anonim ***** válasza:
58%
Lehet az exem vagy.😄 Pont ilyen férfival voltam együtt évekkel ezelőtt. Kedvenc mondata az volt, hogy "Az okos ember nem munkával keres pénzt." Tényleg jól ment neki az üzletelgetés, és az arca is kb akkora volt, mint neked. Most 42 éves, és a nyugdíjas anyukájával él, egy gyárban dolgozik. Nem vagyok kárörvendő, de amikor először megláttam a melós, retkes ruhájában kis híján megfulladtam a röhögéstől. Azért kívánom, te ne járj így. Csak mindig maradj a földön. Egyébként sok barátnője volt anno, csak mindenki kidobta.
2018. júl. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
59%
23, a kérdezőnek egyáltalán nincs nagy arca! te pocsék emberismerő vagy.. másrészt meg gratulálok, hogy kiröhögted az exedet.. mintha 3 éves szellemi nívód lenne..
2018. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Kedves 23-as válaszoló! Nem vagyok az exed. És nincs nagy arcom sem. Többször leírtam, hogy szerényen, szelíden élek, nem nagyzolok. És ha figyeltél volna, azt is leírtam, sőt azzal kezdtem, hogy nem dolgozok. Sem gyárban, sem sehol másutt. Ezek ellenére is zöld pacsit kapsz, de kérlek figyelj jobban, hogy ki mit mond.
2018. júl. 28. 22:51
 26/34 anonim ***** válasza:
31%

#24 Válaszom hasznosságát értékelheted te is a kezecskékkel. Ha már reagáltál írásban is, elmondom neked: Azon emberek sorsára jutott, akiket ő a legjobban lenézett. Ilyen ez a karma.

Kérdező Irígy károgóknak nevezted azokat, akik olyan választ adtak, ami neked nem tetszik. Aztán külön leírtad, hogy te adtál zöld kezet. Tehát, még álszerény is vagy. Legalább küldtél volna el a fenébe, lenne benned egy kis őszinteség. A szövegértésemmel nincs baj, arra akartam felhívni a figyelmed a válaszommal, hogy magasról lehet nagyot esni. De látom magas volt.

2018. júl. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
26, szerintem te a 23-as vagy, nem a 24-es, de amúgy mindegy. Senkit nem nézek le, még téged sem, annak ellenére, hogy cinikus vagy. Miért esnék nagyot? Több szakmám is van, ha úgy hozná a sors, akkor el tudnék helyezkedni, és dolgoznék. Úgy gondolom, hogy te minden tehetősebb embert egy kalap alá veszel, és el sem tudod képzelni, hogy köztük is lehetnek kedvesek, szerények. Bármennyire is vágysz rá, most sem küldelek el a fenébe. Sőt még egy zöld pacsit kapsz a fáradozásodért.:)
2018. júl. 29. 00:35
 28/34 anonim ***** válasza:
0%
Válaszom első része #24-nek szólt. Te sem az eszeddel kerested meg azt a pénzt...
2018. júl. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
38%
Nálam nem lenne. Nem szeretem az olyan embereket, akiket nem frusztrál az, hogy egész nap a töküket vakarják és semmi produktívat/mások számára is hasznosat nem művelnek, csak magukat szórakoztatják. Ez van. Nekem is van pénzem bőven, de nem bírnék úgy élni, hogy nem teszek le nap mint nap az asztalra valamit.
2018. júl. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem válaszoltál a legalapvetőbb kérdésre. Kitart a pénzed az egész életedre, egészen az aggkorodik?
2018. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!