Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van úgy esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van úgy esélyem a nőknél, hogy nem dolgozok, nem is akarok dolgozni, de van pénzem?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy fontos a nőknek, hogy a férfi dolgozzon. Hogy fel tudjon rá nézni, stb. Nincs szükségem arra, hogy munkahelyen robotoljak, mert van egy komolyabb összeg a számlámon. Van értelmes elfoglaltságom, a hobbijaim, barátaim, stb. Nem vagyok dzsigoló, sem anyuci elkényeztetett kisfia, és nem vágok fel a vagyonommal, normálisan élek, nem "menőzök". Az aranyásókat messziről kiszúrom, és lerázom. Kérdés, hogy a normális, kedves nőknek jó lennék e így "munkanélküliként"?

2018. júl. 28. 16:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
30%
Kb. ugyanez vagyok, mint te, azzal a különbséggel, hogy én néha-néha kipróbálom, milyen dolgozni egy-egy munkahelyen, persze nem a meló miatt megyek oda, hanem azért, hogy ismerkedjek.
2018. júl. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
87%
Kitart a pénzed életed végéig? Azért ahhoz nem komolyabb összeg kell, hanem minimum 300 millió forint.
2018. júl. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
16%

60 millió forint éves 2%os kamatra az évi 1,2 millió. Havi bontásban 100 ezer forint. Ha ekkora összegnél megadják a 3%ot az is csak150/hó max kb.

Kérdés mibe érdemes fektetni. Ingatlanba inkább és azt kiadni vagy a 3%ért. Manapság 10 millióért nem kapsz vállalható lakást. Ezért ha 3 ingatlant veszel és azokat kiadod havi 100ért akkor már előrébb vagy mintha csak lekötnéd a pénzed, viszont rizikósabb is. Lelakják, nincs bérlő, úgy belakják, hogy nem hajlandóak kiköltözni, nem fizetik a számlát, bérleti díjat.

2018. júl. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
82%

Hmm. Attól függ. Engem érdekelne, mekkora ez az összeg, és csak úgy van-e vagy be van fektetve.


Én örököltem sok pénzt, emellett dolgozok, és nem akarnám, hogy ha eltapsolod a pénzed, én tartsalak el. Meg persze ha otthon ülsz, tied minden házimunka.

2018. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
91%

Nem nezek fel egy férfira azert mert dolgozik ami szerintem természetes és alap az élet rendje.

Engem nem zavarna de csak úgy mennek bele hogy külön kasszan lennénk( amugy is a külön kassza híve vagyok egy kapcsolatban) amit kell az felesben fizetni és kesz

2018. júl. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es válaszoló. Természetesen nem fogom kiírni ide, hogy mekkora összegről van szó, de be van fektetve, nem a párnahuzatban van. A lekötött rész kamatozik, és autónyeremény betétkönyvvel nyertem már 2x is. Nem fogom hamar "eltapsolni", mivel szerényen élek, de ezt írtam is. A házimunka viszont gáz, mert nem otthon ülök egész nap.:) De neked is zöld pacsi ment!
2018. júl. 28. 16:44
 7/34 anonim ***** válasza:
90%

Alapvetően mivel én dolgozom furcsa lenne. Mármint elképzelem, hogy én hazaérek egy stresszes nap után elpanaszolom, hogy mik történtek, majd megkérdezem veled mi volt, erre elkezded mesélni, hogy pl. Rajzoltál meg edzettél meg a laza napod részleteit pl...egy idő után lehet zavarna.


Ha meg azt mondod elég az a pénz kettőnknek megint én nem tudnék felmondani és "kitartott" lenni. (És nem csak az erkölcsi okok miatt) 5-10 év munkakihagyás után az én "munkaerőpiaci értékemnek annyi" és maradhat a félelem nem e cserélsz e le? Kényszerhelyzet azt meg nem bírom.


Amúgy ha azért van valami végzettséged, értelmes dolgokkal is lefoglalod magad nem csak a hóbortokkal X évig lehet így is élni. (Én nem sajnálom tőled) De tény, hogy a krach bármikor beüthet, a pénz elfogyhat, vállalkozás becsődölhet....és akkor bem jó ha az ember 35-40 évesen ott áll 0 munkatapasztalat/végzettség nélkül.

2018. júl. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%

Hasonlóan élek én is, és úgy tapasztaltam, hogy ez nem zavarja a nőket.

Az emberek többsége alkalmazott vagy vállalkozó, tehát valamilyen munkavégzéssel keresik a pénzt. Ehhez viszonyítanak, ezért tartják fontosnak, hogy a férfi dolgozzon. A mi helyzetünkben szerintem ezt úgy kell érteni, hogy a férfi el tudja tartani magát, legyenek céljai és értelmes elfoglaltsága.

2018. júl. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon furcsa lenne. Az nem zavarna, ha nem dolgozik épp, mert még keresi a megfelelő munkahelyet. Viszont az igen, ha nem is keresi és nem is szándékozik a jövőben.

Nekem ez úgy jön le, hogy csak úgy vagy.

26 éves nő vagyok 20 éves koromtól dolgozok és nekem az a természetes, hogy a társadalom "hasznos" tagja vagyok, reggel fel kell kelnem, mert várnak és számítanak a munkámra.

Munka mellett is lehet hobbid más elfoglaltságod, hisz az többnyire csak heti 40 órát tesz ki.

2018. júl. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
40%

Miért szépíted így, hogy "munkanélküliként"?

Ezek szerint XY Józsi vagy munkanélküli.

Engem nagyon kiábrándítana. Írod, hogy szerényen élsz.... nem is akarsz többet ? Ha nagyon jó pasi lennél és ez miatt még is adnék a dolognak egy esélyt az első olyan megnyilvánulásodra ami azt sugalná szeretnéd, de erre nincs pénz tuti nem bírnám ki, hogy ne vágjam rá "akkor húzzál el dolgozni".

2018. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!