Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van úgy esélyem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van úgy esélyem a nőknél, hogy nem dolgozok, nem is akarok dolgozni, de van pénzem?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy fontos a nőknek, hogy a férfi dolgozzon. Hogy fel tudjon rá nézni, stb. Nincs szükségem arra, hogy munkahelyen robotoljak, mert van egy komolyabb összeg a számlámon. Van értelmes elfoglaltságom, a hobbijaim, barátaim, stb. Nem vagyok dzsigoló, sem anyuci elkényeztetett kisfia, és nem vágok fel a vagyonommal, normálisan élek, nem "menőzök". Az aranyásókat messziről kiszúrom, és lerázom. Kérdés, hogy a normális, kedves nőknek jó lennék e így "munkanélküliként"?

2018. júl. 28. 16:16
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
35%
Biztos van, akinél igen, de nálam nem lenne.
2018. júl. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
60%
Akkor mit csinálsz, ha nem otthon ülsz?
2018. júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
67%

Nehéz a hozzád hasonlót megemészteni, mert nem átlagos, és ugye sokan megijednek ettől.

Másrészt nem is értenek meg, ugyanis látom, hogy azzal jönnek, hogy szerényen élsz az a nélkülözést kell jelentse.


Sokan nem értik és nem is fogják érteni, hogy miért nem jársz dolgozni.. És ha valamire nemet mondasz akkor azt ezzel fogják összefüggésbe hozni, nem pedig belátni, hogy valóban nincsenek nagy igényeid.

Nézd, ott a szomszédom neki pl 2 szett ruhája van, büdös, tényleg az. Viszont iszonyatosan teli van pénzzel, azonban nincs igénye sem magára sem luxusra.

Van más ismerősöm aki csak a látszatra ad.. félrevezet mindenkit, mert minden pénzét ruhára ékszerre költi.. jó megjelenése van, pl 1 milliós órában jár, de arra nincs pénze, hogy fenntartson egy gépjárművet. vagy, hogy ne a legolcsóbb párizsit vegye.. :D mégis olyan nők vannak mellette, hogy a hajam tépem. Persze megtartani egyet sem tud..


Aztán itt a saját példám, évente 3 hónapot dolgozom külföldön (Koreában) amíg ott vagyok rendezvények, konferenciák és tárgyalások közt ingázok, abban a három hónapban van rám illetve a tudásomra szükség, szállásom és az étkezésem állják, emellett pedig átszámítva valamivel több mint 2,5 milliót kapok egy hónapi munkámért, kint költeni szinte semmire sem költök, ugyanis se időm se energiám rá.

Azonban családot/barátnőt nem tudok magammal vinni, a 3 hónapnyi szünet már önmagában problémás egy nővel kapcsolatban.

A 9 havi itthonlét alatt nekem sincs külön munkám, egyrészt a tudásom idehaza haszontalan.. másrészt robot munkát 150 ezerért nem végzek. Az öngyilkosság.

Amíg otthon vagyok néha 1-1 fordításom van, ez maximum havi 5-10 munkaóra, illetve nem is komoly bevétel.


Volt már párkapcsolatom és egyik kapcsolatban sem igazán tudták a nők hová tenni, hogy én kipihent vagyok, ők pedig munka után pihenni szeretnének én meg menni valahová.. szóval nekem az a véleményem, hogy ez az életmód nem kapcsolatra való. Mármint ideig óráig izgalmas.. de idővel kijön az életmódbeli különbség. Ami súrlódáshoz vezet. Megoldás lehet ha egy olyan nőt keresel akit el is tudsz tartani, s mindezt úgy, hogy ez számára nem jelent kudarcot. Bár egy "normális" lány nem hiszem, hogy örömmel venné ha tőled függne anyagilag..

2018. júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
13%
Csak egy nyomorék mázlista vagy aki nyert két autót, semmi más! Pár év és úgyis elveszítesz mindent. Közben meg nem is éltél, csajod sincs csak vered a f...od! És meg sem emberesedsz soha. Ezzel felvágni, te jó ég!
2018. júl. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
70%

"60 millió forint éves 2%os kamatra az évi 1,2 millió. Havi bontásban 100 ezer forint. Ha ekkora összegnél megadják a 3%ot az is csak150/hó max kb."



Az infláció meg le van magasról...

2018. júl. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
51%
Legalább nekem sem kellene dolgozni. Ennek csak örülnék :D
2018. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
6%

Vicces vagy "aranyásókat messziről kiszúrom" 😂😂😂 Hidd el ők is kiszúrnak téged. Nem pár százezres havi potyapénzért fognak versenyezni érted.


Elárulom nekem van egy örökölt lakásom bp-en amiből szép kis összeg jön havonta.

De azt még is félrerakom és gályázok még kint külföldön 2-3 évet, hogy a családom majd ne nélkülözzön. Ha hazamegyek akkor is az lesz az első, hogy munkát keressek.

Jó ég milyen családfő lenne belőled...

2018. júl. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
64%
Ha lenne, nem kéne kérdezned
2018. júl. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
85%
Keress hasonló életvitelű nőt, bár nem lesz könnyű. Az meg szomorú, hogy a többség számára a napi min. 8 óra "robotolás" a normális (vagyis az ébren töltött időd felében - még ha nem is bevallottan, de valahol akkor is félelemből - azért hajtasz, hogy ne nélkülözz) és aki ettől el tud térni, az deviáns.
2018. júl. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó. Itt nem arról van szó, hogy az emberek csak a "8 óra munka-8 óra pihenés" életvitelt tudják elképzelni, de a stabilitáshoz hozzátartozik, hogy az embernek van valami szakmája, és a munkaerő piacon van. (még ha nem is 8 órában)

A másik, hogy ha az ember szereti a munkáját, akkor igenis adhat plusz célt motivációt sikerélményt a mindennapokban ha megold egy nehéz problémát stb...


Mert el lehet élni évekig kapott/örökölt/nyert stb. pénzből, de aztán ha az a pénz elfogy, nehéz lesz hirtelen munkát találni érzelmileg is, másrészt önéletrajzban sem mutat túl jól, hogy az elmúlt 5 évet valaki gyakorlatilag a semmivel töltötte. (nyilván más, ha ez idő alatt valaki ebből a pénzből szerez valamilyen végzettséget amit esetleg szeret is, vagy valamelyik hobbiját fejleszti olyan szintre, hogy esetleg abból később meg tud élni)


Anno volt egy ilyen sztori, hogy külföldi család eladta a házát/kocsiját és abból a pénzből vettek egy hajót, és most a világot járják és "élményeket" gyűjtenek és azt a pénzt élik fel amit a lakásért kaptak. Elsőre tök romantikusnak tűnik a sztori, de engem azért érdekelne, hogy mit fognak csinálni amikor elfogynak a készletek? (Ja és van 2 gyerekük is)


Valahol meg kell keresni az egészséges határt robotolás/világba élés között.

2018. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!