Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért csak a macsókra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért csak a macsókra meg a pénzes srácokra buknak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:54
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

Szerintem a többség nem ilyen. Én még nem találkoztam ilyen nővel. Lehet rossz helyen keresgélsz.


29/F

2010. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Hát én akivel találkoztam és elég jó háttérrel rendelkezik /gondolok itt: új merci autóra, illetve új merci terpjáróra/ valahogy neki mégis az a csávó kell akinek az apja milliárdos és persze a csávó szanaszét szórja a pénzét,stb. tudok még ilyeneket sorolni

Nem tudom a pénz boldogít??!!!

Persze vannak kivételek de nem sok!!

2010. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

Pénz = biztonság

Jó külső = némi szexuális vonzalom


Igen ennek a két pasitípusnak mindig lesz nője mert vannak olyan csajok akiknek ez bejön és MÁS nem számít.


A nőknek a pénz és a kinézet nem számít, csak arra vágynak, hogy érzelmeket válts ki belőle, tök mindegy hogy negatív (bunkók) vagy pozitív.


Kedves kérdező ilyen hozzáállással ne is várd, hogy legyen barátnőd, várhatsz évekig és ha szerencséd van találsz valami csajt akinek ilyen szerencsétlenül is bejössz.


Testsúly? Fogadd el vagy ha nem tudod dolgozz rajta, hogy ne legyen.

Pénz? Ez neked fontos, most csajra akarsz költeni vagy magadra, a lényeg, hogy legyen annyi amiből mindennel együtt kényelmesen eléldegélsz.


Egyébként örülj, hogy férfinak születtél, úgy hogy viselkedj is úgy. Nekünk elég két szép cici, egy hosszú comb, egy szép arc és már mehet is a szex, és ha belsőre is bejön a csaj akkor egy kapcsolat. Egy nőnek viszont időre és érzelmekre van szüksége. Ennek az a következménye, hogy ha nőként rosszul nézel ki, akkor be kell érned a selejtesebb pasikkal, viszont férfiként ha nem vagy rondább mint az ördög bármit elérhetsz.

2010. jún. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
Ez van, ezt kell szeretni... Ha nincs vastag tárcád akkor jóval nehezebb csajt találni, ha emellé még egy kicsit több kiló is vagy akkor lehetetlen.
2010. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

21:14

teljes igazat adok neked

Gondolom te valami féle nőcsábász lehetsz:))


De am erősen gondolkodk azon amit te mondtál:D


Kössz!:D

2010. jún. 29. 18:34
 36/38 anonim ***** válasza:
Igenám,csak az a gond, hogy a muff leragad a külsőnél és nem foglalkozik a belsővel.
2010. szept. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
hát ha ez így lenne akkor lenne barátnőm:(
2010. szept. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Azóta van már barátnőd? Találtál valakit?:)
2010. nov. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!