Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a csajok olyan srácokra buknak akik ilyen utolsó "b zigyerekek"?

Figyelt kérdés
Saját pofájukba fésült hajúaktól a lógós sapkás,nadrágos ig:)
2010. dec. 28. 00:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A csajok talán ilyenekre buknak, de a nők nem.
2010. dec. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Funktasztikus ***** válasza:
ez a mai divat:/
2010. dec. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Bretso ***** válasza:

A csajok erre buknak? Azok, akik erre buknak nem kellenek az értelmesebb pasiknak, tehát felmerül a kérdés: A pasik miért az idióta lotyókra buknak?


Hogy teljes legyen a válaszom: ne p*csát keress, hanem értelmes lányt/nőt, és akkor sikerrel jársz, ha ilyen csajra vágysz akkor pedig válj te is b*zigyerekké, mert az a divat.

2010. dec. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim válasza:
Ez azér van barátom mert a mostani csajoknak nincs ízlésük ! Nemmindtha én öreg lennék 16 éves vagyok de 18 éves barátnőim vannak mert nemilyen b*zi stílusom van mind a Sp cimboránknak :DDe minde 1 elkell fogadnunk :)Sajnos !! Nem is akarok beleszolni mások életébe,de aza öltözködés,ááá tiszta idegbeteg leszek mikor meglattok egy ,,pasit,, rozsaszin hajjal vagy női gatyában.Én elegánsan öltözködök és eddig senkisem panaszkodott ráá!
2010. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
mert nemlátja a fátol az erdőt
2010. dec. 28. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az a problémám, hogy csak ilyen b%zigyerekek vannak, és nem találok egy olyan embert, aki férfi a talpán és nem egy hisztis, vasalt hajú, anorexiás nő.
2010. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
ittvok ---> privi
2010. dec. 28. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
én is itvvok :) :D Less meg Facebookon :P:D
2010. dec. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
de nem kapom meg az e-maileket :S
2010. dec. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
akkor dobj ide nekem egy email cimet :D
2010. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!