Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A fiatalabb lányok jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb lányok jobban buknak a fősulis/egyetemes srácokra?

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában igen,mivel a fiúk később érnek és velük egykorúak túl gyerekesek számukra.
2011. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyire fiatalok? :) egyetemesekre én konkrétan nem. egyetemistákra jobban :D
2011. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én sajnos mindig egyre idősebb pasikra bukom. 5 évesen a gimisekre, 10 évesen az egyetemistákra, most, 18 évesen pedig 30-tól 65-ig bármelyik jó pasiraxD Úúúúristen, mi lesz 20 év múlva:O Én leszek Faludy Fanni 2xD
2011. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát a fiatalabb alatt nem tudom hány éveseket értesz és ezt igy nem lehet általánosítani de valóban a lányok alapjártaon a náluk idősebb fiúkat kedvelik gondolok itt már az idősebbekre is pl. 25éves lány 30éves fiuval stb. De a 13-17éves korosztályú lányok pláne az idősebbekre buknak hisz a lányok elöbb érnek(persze vannak kivételes helyzetek)és a fiatalabb lányok a szerelmükre mindig szeretnek felnézni ebből kifolyolag idősebbek társaságát keresik. Remélem tudtam segiteni.
2011. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

15:19


Kedves kisasszony, engedje meg, hogy bemutatkozzam, Vén Kecske vagyok, és szeretnék sót nyalni. Vagy nem is sót? Na erre már nem emlékszem...


:-D

2011. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Elirtam bocsi... egyetemista.. nem egyetemes xD az más
2011. máj. 1. 15:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Magamról tudok mesélni csak :D 13 évesen egyetemisták tetszettek, 17 évesen 30 évesek, 18 évesen 40-50, ez azóta így van,úgyhogy a másik lány, aki szintén az idősebbekre bukik megnyugodhat, én is megtaláltam a helyem így 22 évesen a 40 körüliek között :D
2011. máj. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább úgy mondanám, hogy az idősebbekre buknak általában.

Az extra, hogy mit, hol tanul.

Én is általánosban gimisikre, egyetemistákra, most, 22 évesen pedig egyetemistákra bukok, de csak azokra, akik természettudományos területen tanulnak (max. műszakisok, mert ők totál fel tudnak előttem vágni :)).

2011. máj. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!