Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért csak a macsókra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért csak a macsókra meg a pénzes srácokra buknak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
95%

Mert a "csajok" arra buknak és kész.

A lányok és nők pedig a belső tulajdonságokat is figyelembe veszik.

2010. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
75%
Ha már szerető, odaadó, megértő, inteligens férfiakból hiányt szenved a világ, legalább legyen a pasi pénzes és jótestű...
2010. jún. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Macsó+pénzes srácok= alfahimek! Virisd a lóvét, meg a kocka hasad!;)
2010. jún. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
100%

Te miért vágysz nagymellű, karcsú, jó seggű csajra?

Ez ugyan olyan. Ez van. Azért VANNAK olyan nők is, akik nem a pénzt meg az izmot nézik, bár sajnos ezekből igen kevés van.

2010. jún. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot honnan szedted?
2010. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
0%

♥GERARD BUTLER♥


F é l e k_ a z_ é r e t t s é g i t ő l!!! :-(((((((((

2010. jún. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

De most komolyan. Ti férfiak ha két nő közül kéne választani, biztosan a jóbőr, nagycsöcsű és hosszúlábú példány mellett döntenétek.

Egy nő első ránézésre szintén a sportosabb, macsósabb férfit veszi észre. Ez van :) Meg kell ismerni jobban a másikat, hogy komolyabb lehessen a dolog.

2010. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:

20.56-os nak van némi igaza.

Amúgy meg a pasik is ilyenek. Ahogy írták előttem.

Szóval el kell fogadni, ilyen a világ. MEgváltozott,rossz irányba.

2010. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

És még annyit, hogy én személy szerint jól ráfáztam az ilyen "macsó pasi" ügyben. Inkább őt választottam mint a másikat és nem is lett hosszú távú a dolog. Sajnos a macsó külsőhöz olyan mentalitás is társul, amilyen....

A látszatra nem igazán érdemes adni. Ezt megtanultam.

2010. jún. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Én megfogtam az isten lábát a barátommal. Persze erre csak később jöttem rá. Kedves, aranyos, figyelmes, jóképű, izmos és pénzes. A legutóbbit nem tudtam, szóval nem emiatt jöttem össze vele. Nagyon szerelmesek vagyunk. És hidd el, hogy vannak kivételek a lányok között is:)
2010. jún. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!