Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A csajok miért csak a macsókra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért csak a macsókra meg a pénzes srácokra buknak?

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 20:54
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

ma 21:00-nál a pont!

TI is ugyan ilyenek vagytok, nem tudom miért vagytok ezen felakadva. Puszi Fiúk!

2010. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:

De ez olyan rossz, mert pl ha egy srác ad magára, sportol is, akkor egyes nőkben egyből meglesz az előítélet: "na ez is biztos egy macsó, csak azt akarja, iq-ja az életkorával egyenlő stb".

Tehát a srácnak is nehezebb dolga van, hogy normális nőt találjon, mert a bombázók rájuk buknak, holott lehet nem is azok kellenének neki.


Ez igaz a másik irányban is, sok szép nő létezik akiktől a férfiak álla majd' lepottyan, de ők csak a lukat látják benne, a nő viszont komolyabbat szeretne, de nem talál.

2010. jún. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
a külsőre is mennek a lányok arc ,puma cipő....
2010. jún. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
az én barátom csóró és pocakos, de kedves, rendes, figyelmes, érzelmes, és nagyon szeretem. nem cserélném le egy pénzes macsóra sem! senkire sem!
2010. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:

én pl szeretnék egy olyan fiút, akivel már az első vagy a 2. pillanattól kezdve nagyon jól megvagyunk, el lehet vel beszélgetni, kedves, megértő és megbízható. ezek alap tulajdonságok.

a külső, nem azt mondom nézzen ki valahogy, de nálam a kisugárzása számít lényegesebben.

szóval nekem tök mindegy,hogy van e pénze, vagy kocsija, mert nem érdekel lesz@rom. csak találnék egy ilyen intelligens pasit de sajnos elég nehéz mostanában.

és a nők körében is egyre kevesebb az ilyen. de hát mit akarunk? hiszen ezt sugallja a média. x) és mi vagyunk olyan hiszékenyek, hogy be is vesszük. manipulálnak minket. tehát részben a mi hibánk is az egész. de szerencsére vannak olyan embereket, akiknek az agyát nem mosták ki teljesen.

2010. jún. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

hááát kedves utolsó komentes lány...

én ien vagyok naggyából amit leírtál..

De őszintén neked 1db 95kg-s 180cm es mackós alkatú pasi pocakos van pénzem de nem oan sok oanra vágysz ősztinén???

Ez a baromság a csajoknak csak a pénz,kocsi,kockahas,jól nézzen ki...

Biztos h inkább gazdag alfahím-re vágynál mintsem 1 oan pasira mint én vagyok:))

Ezt nekem ne akarad bemesélni.........

2010. jún. 18. 22:11
 17/38 anonim ***** válasza:

ez nem igyvan, én személy szerint az aranyos kedves és megbizhato fiukat szeretem, de ha it tartunk ugyanigy a fiuktol is meglehetne kérdezni ökis általába csak a szexi testre menek na meg a ku.rvás viselkedésre ^^ de mindig vanak kivételek

16L

2010. jún. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

jajjj.... a k.urvás csajok enem hidegen hagynak főleg a plázacicák azokat legszivesebben torkon rugnám:))

Nekem személy szerint nem kell jótestű csaj,nekem csak elég ha szeret!!

2010. jún. 18. 22:15
 19/38 anonim ***** válasza:
68%
a lányoknak a belső értékek is számítanak: -klíma,bőrülés,stb ...
2010. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
huhhhh...b+ de belső érték a klíma......
2010. jún. 18. 22:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!