Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy egy fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy fiú a kilencedik randin sem engedte hogy megcsókoljam?

Figyelt kérdés
Randizok egy tök aranyos fiúvalval, nagyon szimpatikus de egyszerűen nem akart megcsókolni... úgy gondoltam hogy a 9. randi most már elegem lesz és én csókolom meg erre így elhajolt és mondta hogy ne haragudjak de neki ez még korai nagyon intim dolog és ahhoz több idő kell neki. Létezhet ilyen vagy valami más ok lehet e mögött?
2018. júl. 8. 12:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem érted, hogy mit találsz benne vonzónak, ha ennyire esetlen?
2018. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem normális.

Én még enyhe undort is érzek az ilyeneknél, de csak ha férfiként próbálom elképzelni magam mellé. A 9. randin én már azt is elvárnám, hogy kegyetlenül keféljen meg. Sőt, előbb.

2018. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem über vallásos? Akkor megértem ha ennyire félénk.
2018. júl. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem normális, én nem nyűglődnék vele, kezeltesse magát.
2018. júl. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Jó, kell az érzelem, de 9. randi és nincs csók, az már nagyon gáz. Normális a fiú, csak töketlen!


igaz én is most ismerkedek egy lánnyal, bő egy hónapja. Igaz én már simogatom, átkarolom, ölelem, de csók még nem volt. Nem engedte, mert nemrég lett vége a kapcsolatának. Kezdi érezni a vonzalmat, és hamarosan el fog csattani az a bizonyos. Én kétszer próbálkoztam, most már ő rajta a sor ;) Ezt ő mondta.


30f.

2018. júl. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!