Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális hogy egy fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy fiú a kilencedik randin sem engedte hogy megcsókoljam?

Figyelt kérdés
Randizok egy tök aranyos fiúvalval, nagyon szimpatikus de egyszerűen nem akart megcsókolni... úgy gondoltam hogy a 9. randi most már elegem lesz és én csókolom meg erre így elhajolt és mondta hogy ne haragudjak de neki ez még korai nagyon intim dolog és ahhoz több idő kell neki. Létezhet ilyen vagy valami más ok lehet e mögött?
2018. júl. 8. 12:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem langyi lehet a srác.
2018. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? 14 éves sráctól még oké ez, de idősebb korban... Volt már előtte kapcsolata? Lehet hogy azt nem heverte még ki. Másra nem tudok gondolni...
2018. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
büdös a szád
2018. júl. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%
Utolsó, te elmennél kilencedik randira valakivel, aki büdös? Nice
2018. júl. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én 26 vagyok ő 31. Azt tudom hogy nagyon érzelmes. És állítólag neki érzelem kell szerelem a csókhoz és még úgy érzi felém még nem alakult ki csak szimpátia van
2018. júl. 8. 13:06
 6/15 anonim ***** válasza:
78%
ki ez a papucs pali? :DDD
2018. júl. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

Hát ...ha ilyen túlzottan érzékeny az hosszú távon sem mindig jó. 31évesen kell lennie tapasztalatának ha nincs az sejtet valami defektet hacsak nem full munkamániás ami miatt eddig nem csajozott.


Vagy meleg S mindegy ki csak nyomásra randizik.

Vagy vallási tébolyult.


ANézeteltéréseknél számíthatsz rá sose közös kompromisszum lesz ami neked is kedvez hanem érzelmi zsarolás, hogy ő érdekeit vedd figyelembe. Meg esetleges számításnál öngyilkossággal való fenyegetés. Fogtam ki ilyent sajnos.

2018. júl. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmesség ide vagy oda, de azért ha még a kilencedik randin se érzi, hogy alakulna köztetek valami és nem érez semmi többet szimpátián kívül, akkor nem biztos, hogy kéne ezt erőltetni. Ha két felnőtt ember között eddig nem alakult ki semmi, akkor nagy esély van rá, hogy nem is fog.
2018. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

2-es vagyok

Ha érzelmesebb mint a nő, az oké hogy rövidtávon tetszik, hogy minden érzését kimutatja. Hosszútávon viszont nem fogod bírni, ha többet sír mint te, minden apróság miatt stb... Ki fog készíteni, talán még érzelmi zsarolásba is lesz részed, amiről persze ő nem is sejti hogy az...

2018. júl. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem ez aranyos.
2018. júl. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!