Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kilencedik randin már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kilencedik randin már megcsokolhatom a lányt?

Figyelt kérdés
30 évesek vagyunk és randizhatok egy lánnyal nagyon szimpatikus nagyon bejön de nem merem megcsókolni holnap ezt a 9 randi de úgy érzem már jó lenne megcsókolni vajon visszautasítást nélkül megcsókolhatom?
2017. aug. 27. 00:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
77%
Mar itt lesz az ideje  Legalább megtudod hogy mit szeretne...
2017. aug. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a második randin megcsókoltam a lányt, igaz, csak szájra puszi volt, de nem az a lényeg, hanem hogy nem utasította vissza. Igaz, mi előtte 1 évig ismerkedtünk interneten.
2017. aug. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Már legkésőbb a 2.-on meg kellett volna.
2017. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
10. Előtt meg ne próbáld!!!!
2017. aug. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
63%
várj vele úgy két évet még. Az a biztos
2017. aug. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%
Atya ég, altalaban legkésőbb a 3. Randira ezek már elsolnek de inkább az első vagy a második. Az a 9 rohadt sok. Csókold megy legalabb eldől hogy játszik e veled
2017. aug. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Első, második randin senkivel nem smarolnek. Akkor még kb. Idegen emberek ismerkednek. A 9-en viszont már illene, nyilván szimpatikusak vagytok egymásnak.
2017. aug. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%
Lorem egy fap***a.
2017. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Lehet, fapitsa vagyok, de nem smarolnek első randin. Anno ejtettem emiatt pasikat. A nevemet is alig tudták, de dugni akartak volna.
2017. aug. 27. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Úristen, de szánalmas egy kérdés! :D


30 éves vagy és itt gyk-n kérdsz engedélyt, hogy megcsókolhatod-e a lányt?

Juj, te gyerek, nőj már fel, gondolom anyuci pici fiacskája is vagy ilyen értelmi szinttel.


Szerintem te nem 30 éves vagy, hanem csak 13!

Egy 30 éves önállóan és éretten gondolkodik, nem kíváncsi ilyen apróságban mások véleményére.


Figyelj, engedélyt megadom neked, de már az első pár randin megtehetted volna. Szerencsétlen csaj, ha eddig nem jött rá, hogy mekkora teszetosza sráccal van együtt, akkor majd rájön.

Nyugodj meg szépen, nem fog visszautasítani.

Legfeljebb a fejedhez fogja vágni, hogy mi tartott ilyen sokáig!

2017. aug. 27. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!