Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolhatom fürdőben a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolhatom fürdőben a pasit?

Figyelt kérdés

Egy fürdőben lesz a 3. randink. Ott is megcsókolhatom úgy rendesen a férfit vagy inkább csak kisebb puszikat adjak neki? Azért kérdezem mert nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni azzal hogy szenvedélyesen megcsókolom a vízben mire fel feláll neki... de olyan jó érzés fürdőben egymás nyakán lógni... :) Na és azzal mi a helyzet ha az ölébe ülök? Inkább ne?

19/L


2016. nov. 24. 22:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Nézd amíg kb nem imitáltok szexet a medencében egymáson lógva, addig szerintem a legtöbb embert nem zavarja. Simán mehet a csók. Engem nem zavar ha mások csinálják sem.
2016. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
A többi fürdőbe járó nevében szólnék: DUGJATOK ELŐTTE BA+ OTTHON ÉS NE A FÜRDŐBEN ESSETEK EGYMÁSNAK!
2016. nov. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
én utáltam amikor (régen) a standon bementem fürdeni és ott a közelemben elkezdett egy pár nyalakodni persza aztán a szüleim azzal cikiztek hogy "te tudod hova kell menni hol történik izgi dolog, ha már a tévét elkapcsoljuk ilyenek miatt tudod pótolni te ki széltoló!)
2016. nov. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Szerintem abban nincs semmi, ha egy pár kulturáltan csókolózik a fürdőben...feltéve, hogy nem ülnek az 1-2 méteres körzetünkben. Inkább az érdekelne, hogy a pasik hogy élik ezt meg?
2016. nov. 24. 22:57
 5/16 anonim ***** válasza:
Balcsiban mellettünk egy kissrác azt mondta, "fúj, ezek csókolóznak!" :D nevettünk egyet, aztán smároltunk tovább :)
2016. nov. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Barátommal kB 4-5 havonta megyünk fürdőbe. Elég gáz volt legutóbb, hogy már csak arra is felállt neki, hogy felemlegettem az esti közös szundit. :D Kicsit ciki volt, amikor egyik medencéből a másikba mentünk át, de túléljük. Pedig még csak csók se volt, csak utána "már mindegy" alapon.

20L

2016. nov. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem akik itt rinyálnak, hogy ha fürdőben csókolózó embereket látnak, azok csak a pillanatnyi irigység és féltékenység áldozatai. Semmi baj, majd elmúlik


Velem is volt már, hogy ott smárolt mellettem egy srác egy szép lánnyal és nem bántam volna, ha helyet cserélhetek a sráccal.

Mondom tényleg csak annyi, hogy ne másszatok szó szerint egymásra. Csók, maradjanak a kezeitek a víz felett és OK.

2016. nov. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%

"Szerintem akik itt rinyálnak, hogy ha fürdőben csókolózó embereket látnak, azok csak a pillanatnyi irigység és féltékenység áldozatai"


Szerintem meg csak a csók, főleg a nyelves, amikor két ember falja egymàst, az ro.hadtul nem tartozik másokra, és ro.hadtul nem is szeretném azt nézni, ahogy a közelemben mások csinálják. Egyszerűen nem szép látvány + nehogy már én érezzem magam kínosan, hogy most merre nézzek, hogy ne lássak bele a szájukba, meg ne halljam a cuppogásokat - ami rohadt idegesítő hang külső szemlélőként.


Érdekes módon mi valahogy mindig kibírtuk az összes barátnőmmel (a jelenlegivel dettó - ennyit a lekezelő "csak irigykednek" dumádról), hogy nyílvános helyen megmaradjunk az ölelés + szájrapuszi szinten, és privátban essünk csak egymásnak.

2016. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem ne csókolòzzatok. Az szexuális tevékenység, négy fal közè való. Ha az azonos nemű pàroknak bújkàlniuk kell, és nyìlvánosan egymáshiz sem érhetnek, nektek sincs jogotok falni egymást több ember jelenlètèben...
2016. nov. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megcsókolnám a helyedben. Húzódjatok olyan helyre, ahol nem vagyok feltűnően mások előtt, ott mehet. Szerintem be fog jönni a fiúnak, nekem bejönne. Öleld át, csókold meg, ahogy jól esik! Sok sikert!
2016. nov. 25. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!