Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókolhatom fürdőben a pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókolhatom fürdőben a pasit?

Figyelt kérdés

Egy fürdőben lesz a 3. randink. Ott is megcsókolhatom úgy rendesen a férfit vagy inkább csak kisebb puszikat adjak neki? Azért kérdezem mert nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni azzal hogy szenvedélyesen megcsókolom a vízben mire fel feláll neki... de olyan jó érzés fürdőben egymás nyakán lógni... :) Na és azzal mi a helyzet ha az ölébe ülök? Inkább ne?

19/L


2016. nov. 24. 22:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felnott ember vagy, es mar nem tinedzser, ugyhogy pontosan tudod, hogy a csokolozasnak hol a helye. Nem a furdoben, hanem maximum a TE furdodben es halodban, eletteredben, ahol masnak nem kell elviselnie. Emberek elott kulturaltan beszelgessetek, adjatok egy-egy puszit egymas arcara, max. neha szajara, aztan ha szeretnel valamit, akkor azzal lehet hazamenni, mert a tobbieket ez nem erdekli. Meg a kulturalt csokolozas sem.
2016. nov. 25. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mas emberek elott nyalni-falni egymast minimum bunkosag.

Mondom ezt ugy, hogy boldog hazassagban elek, abszolut nem szenvedek hianyt semmiben ami a szexualitast es az erzekiseget illeti, de annyira tudok disztingvalni, hogy ne kenyszeritsek bele masokat olyan helyzetbe, hogy mellettuk logjak a pasim szajaban, vagy csinaljak olyat, ami nem rajuk tartozik.

Egyreszt, mi tudjuk, hogy szeretjuk egymast, de nem mutogatjuk a kulvilagnak, hogy "jajj nezzetek nekem van pasim/csajom". Ez tipikus kamasz viselkedes, nem epp felnott.

Masreszt arra nem is gondolsz, hogy esetleg a pasidnak is kellemetlen lehet ez? Ha egy kicsit is erett felnott modjara gondolkodik, akkor valoszinu ugy van vele, hogy ezek olyan dolgok, amik nem tartoznak masokra. Most ezzel nem azt mondom, hogy ne uljetek egymas mellett, meg ne fogjatok esetleg egymas kezet, par pici puszival tarkitva de konkretan az olyan paroktol akik epphogycsak meg nem dugjak egymast a medenceben, hanyingert kapok, mert baromira nem vagyok kivancsi masok szexualis eletere es szerintem ezzel nem vagyok egyedul.

2016. nov. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

8: Két fajta ember van. Aki mindig kínosan érzi magát mindkét oldalon állva és aki soha.

Te az a fajta ember vagy aki akkor is kínosan érzi magát, ha terád nyitnak mondjuk ha maszturbálsz és akkor is, ha te nyitsz rá másra amikor maszturbál. (Ez csak egy példa volt.)

Meg van ember, aki egyik esetben sem érzi kínosasn magát.


Bírd ki a dolgaidat. Te ilyen ember vagy. Rendben. Nem vagyunk egyformák. De szerencsére a csók közterületi tiltása még nincs törvénybe iktatva. És ha én meg azt mondanám az zavar, hogy te NEM csókolod meg a barátnődet nyilvánosan? Akkor nem éreznéd, hogy beleszólok a dolgaidba?


9: De van joguk, mert ez nincs törvénybe iktatva :D Érted a "jog" szó mit jelent? :D Ha igen, akkor meg használj helyes szót.

Amit közszeméremsértésként büntetnek az a nyilvános szex, ha nemi szervet mutogatsz nyilvánosan (nőknél a mell is számít), vagy ha már ruhán keresztül pettingeltek szinte.


A 11-12-eseknek is ugyanazt a választ küldöm, amit a 8-asnak is. És tényleg csak annyi, hogy egyetértünk hogy nem értünk egyet. Ti nem tudtok velem mit csinálni, én nem tudok mit veletek. Kész.

2016. nov. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

"9: De van joguk, mert ez nincs törvénybe iktatva :D "


Ahogy azt se, ha nyíltsmzínen beleböfögjek a másik arcába, látványosan vakarjam a tökeimet, vagy túrjam az orromat, és utána látványosan gusztáljam és mutogassam a zsákmányt.


Attól még, hogy valami törvényileg nme tiltott, simán lehet bunkóság és parasztság.

Valóban, nincs törvénybe iktatva, hogy az emberek csak kulturáltan viselkedhetnek. De ebből véletlenül se következik az, hogy akkor kulturálatlan suttyó módjára kéne viselkedni.


Amúgy feljebb volt egy nagyon jó megjegyzés: mi van akkor, ha a srác is olyan "fura", mint az itt válaszolók (és úgy általában az emberiség) többsége, akik számára visszatetsző dolog nyilvános helyen kiélni a szexualitást?

Az én szememben pl. irdatlan nagyot zuhan az a csaj, aki nyilvános helyen rám mászik.

Mi van akkor, ha ez a srác is ilyen?

2016. nov. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14:

De az én szememben nem kulurálatlanság egy férfinak és egy nőnek nyilvános helyen csókolóznia, mértékkel téve azt. A többit amit "hasonló" példának felhoztál, pedig szerintem is azok, ahogy szerinted is.


"Mi van akkor, ha ez a srác is ilyen?"

Legyen ilyen. Az a lényeg, hogy két hasonló ember egymásra találjon.

2016. nov. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

DE!

Mindent!

Neki is kellemes lesz szexualitást leszámítva is!

Ne törődj ily apróságokkal.

2016. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!