Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megcsókoljam? Mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsókoljam? Mit tennétek?

Figyelt kérdés
Randizok egy lánnyal, lassan jön a harmadik találkozó. Nekem nagyon tetszik és neki is tetszem én. Már kézenfogva járunk, mindig nagy ölelést kapok, puszit, hatalmas mosoly keretében. Nagyon meg szeretném csókolni, csak félek, hogy neki korai lenne. Nem régen, talán egy hete lett vége egy egy éves kapcsolatának és nem tudom, hogy mennyire dolgozta fel az eseményt. Szerintetek mi lenne a legbölcsebb, csókoljam meg aztán lesz ami lesz, vagy még randizgassunk ismerjük meg jobban egymást és tartogassam későbbre? Esetleg kérdezzek rá, hogy hogyan érzi magát a szakítás után? Ti mit tennétek?

2017. nov. 18. 08:31
 1/5 A kérdező kommentje:
20 évesek vagyunk.
2017. nov. 18. 08:32
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne habozz,kerüld el a barátzónát!
2017. nov. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan megcsókolhatod most már. N
2017. nov. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy lány, akivel úgy történt, hogy a második találkozás végén elköszönéskor így álltunk egymással szemben és bizony "izzott a levegő", de egyikünk sem mert lépni. Ahogy ott álltunk, egyszer csak ilyet mondtam neki "hm, most azt várod hogy megcsókoljalak?". Szerencsére nekem jól állt ez a kicsit határozatlan kérdés, elmosolyodott, átöleltük egymást és boooom...
2017. nov. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örült a dolognak :D
2017. nov. 25. 13:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!