Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy érett nő megengedi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy érett nő megengedi, hogy a nyakát megcsókoljam akkor az több mint barátság?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz eset mert neki nem megy a szerelem első látásra.És nagyon megörültem mikor megengedte ezt, hogy megcsókoljam a nyakát. Akkor talán nem is vagyok esélytelen nála? :))) Eddig úgy tűnt, de most mintha...hát nem tudom.Mit gondoltok?

2016. márc. 1. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez nekem is tetszene, pont így. Én is kérek oda puszi :)
2016. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A te baráti körödben szokás a nők nyakád csókolgatni, akár fiatalabb akár idősebb körben?

Bármelyik nő beenged ennyire az intim szférájába, akkor már többet akar.

2016. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az már több, sőt szerintem többet is szeretne.
2016. márc. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha egy nővel eljutsz odáig, hogy a nyakát csókolgatod, akkor neked már rég az ágyában kéne lenned, nem a gyakorin kérdezősködni :))
2016. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"Megengedi"? És ez hogy nézett ki? Megkérdezted tőle, hogy megcsókolhatod-e, majd ő azt mondta, hogy igen, de csak a nyakamon?!


Nálam a nyak csókolgatása már az előjáték..olyankor már vagy a falnak, vagy az ágynak döntött a férfi.

Nem igazán tudom elképzelni ezt a szituációt máshogy..

2016. márc. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Randi végén átöleltem és az arcom az ő arca mellett volt és megkérdeztem tőle adhatok puszit oda. És ő igennel válaszolt. Lehet túl óvatos voltam eddig de ő 8 évvel idősebb tapasztalt nő és nincsen tapasztalatom ilyen szituációban.
2016. márc. 1. 11:26
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Jézusom. :D Na hát ezért nem kezdek tapasztalatlanokkal..üzenem ezt annak a 26 éves szűznek... Ettől a kérdéstől, ha lett is volna bennem vágy, kiölöd mindet.
2016. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
63%

7-es! Ott a pont!!!!!! Ezek utàn meg ne kérdezze itt egy szűz 30 akàrhàny éves fiùcska, hogy " de miért nem?"

Mondd, kérdező, ha a nő megmarkolta volna a dàkòdat, akkor kiírnàd a kérdést, hogy szerintünk csak megszédült egy pillanatra és meg akart kapaszkodni, vagy az màr leesne??????

2016. márc. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Mondd, kérdező, ha a nő megmarkolta volna a dàkòdat, akkor kiírnàd a kérdést, hogy szerintünk csak megszédült egy pillanatra és meg akart kapaszkodni, vagy az màr leesne??????"

:DDD

2016. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne bántsátok már a kérdezőt.

Ilyen szituációban nagyon nehéz, jól látni a dolgokat az elején. A sok elutasítás és képtelen elutasítási(kitalált) okok miatt nehéz rá állni a rendes útra.


Magamon is de más kiirt kérdéseken is tapasztaltam, hogy az ide író "örök szingli" srácokban min. bő 10 év alatt építik azt hogy:

"Ő nem kaphat meg senkit, mert .... "

"Bármilyen közeledés már tolakodás vagy bun..."

mint egy simogatás, kézen fogás, puszi vagy csók.


Sokan ilyen dologra úgy reagálnak mintha eget rengető bün lenne vagy csak azt hozzák fel, hogy ezért nem akarnak többet randizni a sráccal mert túl hamar tette meg ezeket a dolgokat stb stb.


Szóval ezek a félelmek halmozottan rossz tapasztalatokból erednek és nagyon nehéz túl lépni rajta. Olyan mintha az kérnék ugorj le a 10-ikről egy olyan lepelre ami majd meg tart. Nem, hiszem hogy bárkinek elsőből sikerülne, hiába begörbíted a térded az ugrásra valami mégis odaragasztja a talpaid az épülethez (kb. ez a legjobb szemléltetése annak, hogy milyen az amikor meg akarsz tenni valamit, de titokzatos erő le bénít a cselekvésben, hiába van meg a tettvágy és a szándék is útnak indít és útközben bénít le).

2016. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!