Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagyon érzéketlen volt tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon érzéketlen volt tőlem?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell a storyhoz, hogy még sosem udvaroltak nekem, mindig hosszú barátságokból alakultak ki kapcsolataim. Pár hete elkezdtem barátkozni egy fiúval, aki meghívott vacsorázni, moziba, színházba. Végül mindig sikerült elérnie, hogy ő fizessen mindenért és később nem hagyta visszaadni. (megjegyzem: NEM TUDTAM, HOGY EZEK RANDIK!) fogalmam sem volt, igazából teljesen barátként tekintettem rá és mivel ilyen téren nem igazán volt tapasztalatom, esküszöm nem esett le. Szóval múlthéten bevallotta, hogy mennyire tetszem neki és megkérte, hogy járjunk. Totál lesokkolt, vissza kellett utasítanom és most a barátaitól hallom vissza, hogy mennyire kihasználtam. De nem direkt. szar alak vagyok? 19/l

2016. febr. 22. 21:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
84%

Hát, látszik, hogy kizárólag saját magaddal foglalkoztál.

19 évesen azért már illik annyit tudni, hogy egy férfi soha nem öribarit keres egy nőben és, ha elhívja különböző helyekre az nem azért van mert viszket a pénz a zsebében és gyorsan el szeretné szórni.

2016. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
27%

Nos, most kezdesz nővé válni. Mostanság tudatosul benned a tény amit persze tagadni fogsz "érettebb" nőként, hogy te bizony csak és kizárólag a magas, izmos, jóképű hímeket tekinted pasinak, későbbiekben férfinak.


Gondolom ez a természet rendje nálatok.

2016. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%
Miért KELLETT visszautasítanod?
2016. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igazából nem, nem a magas, izmos pasik jönnek be és vele sem volt semmi bajom, csak másba vagyok szerelmes. Egyébként műszakira járok, a barátaim 90 százaléka férfi.

De inkább az érdekelne, hogy mit tehetnék most, hogy ne tartsanak bunkó szardarabnak? adjam vissza a pénzt vagy mi??? Tudom, tök esetlenül hangzik és persze utólag tök világos, hogy randik voltak, de nem akartam kihasználni, vagy friendzoneolni. Nem gondoltam, hogy egy kicsit is bejövök neki ... :/

2016. febr. 22. 21:34
 5/21 anonim válasza:
51%
Hát akkor mégis mi az Isten lenne, ha nem randi? Tán nyuggerklub? Jesus Christ, emberek, hova fajul az az ország wazze.
2016. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
#5 Ez a kérdést a parlamentben kellene feltenned, de szerintem kiröhögnének.
2016. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azért "kellett", mert én csak akkor járok valakivel, ha szerelmes vagyok. és még így sem sikerültek a kapcsolataim, milyen lenne, ha belemennék egy ilyenbe. Igazatok van, nem pontozlak le, tudom, hogy fel kellett volna tűnnie, de más jelét nem adta, hogy tetszenék neki. Illetve mondta, hogy tetszik neki valaki, hát ki gondolta, hogy rám értette? Pláne, hogy még sosem udvarolt nekem senki korábban, vagy közelített alapból ilyen szándékkal. vagy nagyon naív vagyok...
2016. febr. 22. 21:39
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Miért KELLETT visszautasítanod?"


Talán mert nem tetszik neki annyira.

2016. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Most már semmit sem tudsz csinálni. Ha legközelebb elhív egy fiú valahova, akkor tisztázd előre, hogy ha el is mész az nem randi és felesben fizettek mindent. Talán akkor többet ez nem fordul elő.
2016. febr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
OK, köszönöm az értelmes, normális válaszokat! :)
2016. febr. 22. 22:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!