Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez nagyon érzéketlen volt tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon érzéketlen volt tőlem?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell a storyhoz, hogy még sosem udvaroltak nekem, mindig hosszú barátságokból alakultak ki kapcsolataim. Pár hete elkezdtem barátkozni egy fiúval, aki meghívott vacsorázni, moziba, színházba. Végül mindig sikerült elérnie, hogy ő fizessen mindenért és később nem hagyta visszaadni. (megjegyzem: NEM TUDTAM, HOGY EZEK RANDIK!) fogalmam sem volt, igazából teljesen barátként tekintettem rá és mivel ilyen téren nem igazán volt tapasztalatom, esküszöm nem esett le. Szóval múlthéten bevallotta, hogy mennyire tetszem neki és megkérte, hogy járjunk. Totál lesokkolt, vissza kellett utasítanom és most a barátaitól hallom vissza, hogy mennyire kihasználtam. De nem direkt. szar alak vagyok? 19/l

2016. febr. 22. 21:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell visszaadnod a pénzt,az nagyon hülyén venné ki magát,csak beszélj vele és magyarázd el neki a helyzetet ha eddig még nem tetted meg.
2016. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
A "randik" alatt miért nem meséltél neki arról,hogy valaki másba vagy szerelmes?Ha megtetted volna akkor biztosan nem érti félre,vagy legalább előbb kiderül a félreértés.
2016. febr. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Utolsó: Mivel nem tudtam, hogy randik nem éreztem szükségét, hogy tisztázzam ezt vele, ha pedig csak baráti témára gondoltál, nekem ez nem olyan, amiről így kitálalok pár hétnyi barátság után. Másrészről ez egyoldalú szerelem, nincs pasim.
2016. febr. 22. 22:25
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
Te tényleg egy nagyon buta csaj vagy, ha ez nem esett le neked. Ilyenek járnak a műszakira?
2016. febr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem buta. Sőt. Sokkal butábbak azok az emberek, akik másokban nem az egyént, hanem a potenciális partnert keresik teljes csőlátással, és senki felé nem képesek tök alap érzelmeket táplálni mindenféle elvárások nélkül.

Kérdező, már nem tudsz mit csinálni, de tapasztalatnak azért jó volt: sose engedd senkivel kifizettetni a te részed, barátokkal se. Ha erőltetik, megmondod, hogy ez számodra megalázó, nem a pénzük miatt töltöd velük az időd. Ha látják, hogy ez neked kellemetlen, nem fogják erőltetni :) Persze közelebbi barátokkal lehet ilyen felváltva meghívásokat csinálni, de az kicsit más. Ha egy baráttal veszel össze, az is ugyanígy elterjeszti, hogy csak kihasználtad, mindenki ilyen. Figyelj oda ezekre a dolgokra.

Nem vagy szar alak :)

2016. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

De igenis buta, mert egy férfi, aki étterembe visz, majd moziba, színházba, az nem barátkozni akar. Már az éttremenél le kellett volna esnie, vagy ha nem esett le, akkor rá kellett volna kérdeznie, hogy akkor hányadán is állnak. Miután a ffi fizetett.


De nem, ő még elment vele ezután moziba meg színházba, ahol szintén a ffi fizetett és még most se kérdezett rá.


Gyakorlatilag 3 randin át hitegette, h lesz valami, jóreggelt!:)

2016. febr. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok, a kérdésre válaszolva nem szaralak a kérdező, hanem tényleg butácska. Majd megtanulja, h egy ffi nem költi ám a pénzét azért, hogy a két szép szemét nézhesse, hanem azért teszi, mert akar valamit. Ha te nem akarsz, mondj nemet. Naivitás nem játszik, már felnőtt vagy, a tetteidnek következményük van.
2016. febr. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen félreértésekhez is két ember kell. Ő is rákérdezhetett volna.
2016. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi pedig nem hánytorgatja fel azt az egyszeri étterme,t színházat és mozit, és nem a háta mögött hívja kihasználósnak, csak mert egyből nem ugrott be az ágyába. Annyiban viszont a többieknek igaza van, hogy pár hetes barátságnál nem hagytam volna, hogy mindent kifizessen. A 2. alkalomnál miután mondjuk az éttermet ő állta teljesen én meg a teljes színházat fizettem volna, hogy ne érezze rosszul magát. Gondolom a mozinál már elkönyvelte, hogy ha ajánlkozik hogy fizet, Te a kisujjad sem mozdítod. De ő is hibás, mert minek ajánlja fel az előzmények után? Meg miféle pasi, aki nem udvarol? Nem vagy szar alak, de jó tanulság, hogy akit nem ismersz jól, attól ne fogadj el fizetést függetlenül attól, hogy férfi vagy nő. A barátai meg azt gondolják, hogy legalább nem vagy könnyűvérű, ami pozitív, de észlénynek sem tartanak, az is biztos.
2016. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%
Hívd meg a fiút egy puccos helyre, és ott vázold fel neki a helyzetet. Így két legyet ütsz egy csapásra. Lemosod magadról a kihasználás vádját, és tiszta vizet öntesz a pohárba.
2016. febr. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!