Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lefeküdtem az egyik csoporttár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem az egyik csoporttársammal! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2015-ben kezdtem meg az egyetemi tanulmányaimat, és már augusztusban elkezdtem beszélgetni egy lánnyal. Az elejétől fogva jó haverok voltunk, nagyon sok dolgot megosztottunk egymással. Egyébként jó csaj, értelmes, szép, formás, de nem fűztem őt egyáltalán, különben is párkapcsolatban volt.. Na meghát ő mesélt a pasikról, én a nőkről neki... Aztán... Néha volt, hogy piálgattunk együtt, de semmi komoly, néha felhívtuk egymást részegen, de semmi komoly.. aztán az éjjel berúgtunk ketten, beszélgettünk nagyon sokat és hát az lett belőle, hogy lefeküdtünk.. sajnos nagyon részeg voltam és alig emlékszek rá, illetve ő mindig a tudtomra adta előtte, hogy nem feküdne le csoporttárssal vagy ilyesmi.. stb..stb.. de megtörtént, reggel szívesen hozzá bújtam volna, miután felkelt, de nem nagyon volt vevő rá.. utána együtt mentünk suliba, suliban is jókat beszélgettünk, én próbáltam felhozni az estét de ő nem nagyon akart róla beszélni látszólag.. pedig én meg szerettem ovlna beszélni, hogy most ez csak egy egyszeri alkalom volt-e, vagy dughatunk továbbra is? (1 hónapja szakított a pasijával) Ő ezelőtt sosem feküdt le kapcsolat nélkül egy sráccal sem, mondtam neki reggel, hogy nem szeretném ha ezekután megváltozna benne bármi is, és ő lehet úgy értette hogy én ezt csak egyszer tettem meg vele és kész.. pedig nem erre gondoltam, hanem arra, hogy a "barátságunk" maradjon meg és hát miért is ne dughatnánk néha... mit gondoltok? beszéljek vele? vagy megvárjam míg ő hozza fel? vagy várjak pár napot, még túl friss? Nem akarom megutáltatni magam vele.. Nagyon kedvelem mint havert, nem vagyok bele zúgva meg semmi ilyesmi, de egyszerűen nagyon-nagyon vonzódom hozzá szexuálisan most is legszívesebben átmennék és megdöfném... 20/F és 19/L

2016. febr. 9. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg hogyan alakulnak a dolgok. Ha még egyszer megtörténik akkor beszéld meg vele azt, hogy csak szexkapcsolatot akarsz barátsággal együtt. Nehogy összetörjön szegény.
2016. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jajj neem, ő egyáltalán nem akar tőlem kapcsolatot ezt a tudtomra adta. :)
2016. febr. 9. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:

A barátság és a dugás nem fér össze.

Ha tartja magát valamire, többet nem is fogja engedni.

2016. febr. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
73%
Feküdj le a többivel is. Ha nem teszed, hátrányos megkülönböztetéssel fognak vádolni.
2016. febr. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt állítja, hogy nem akar kapcsolatot, és Te sem szeretnél semmit,csak szexet. Kicsi a valószínűsége,hogy a sok együttlét után Te, vagy Ő nem fogtok többet érezni. Nem játék ez az egész, én így gondolom.
2016. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A sex és a barátság nem fér össze sajnos a saját bőrömön tapasztaltam. Lefeküdtem a legjobb barátommal akivel mindent megbeszéltünk... és vonzodtunk évek ota egymáshoz de nem akartuk elcseszni a kapcsolatunkat a sex-el.. de egyszer elvesztettük a fejünket (neki is élettása van és nemkem is ) aztán megbeszéltük hogy ez többet nem fordulhat elő de aztán újra, újra és újra elő fordult sex téren nagyon ott voltunk egymásnak és elkezdtünk viszobyt folytatni.. majd egy nap azon kaptam magam hogy hiányzik de nagyon...

Mostmár 3 hete nem beszéltünk és ugy gondolom csak fellángolás volt... megilyedtem hogy ez a hiányolás már nem baráti alapon van de rá jöttem hogy igen... holnap találkozunk de erre a barátság rá megy teljesen.. ha mást nem is de ezt tudom!!

2016. febr. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6-osnak:


Sok szerencsét! (2016/5776)


Hmm....hát izginek tűnik ,de azért fontold meg mit teszel.

2016. febr. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt is a tudtodra adta h csop társsal soha nem sexelne... :p csak mondom
2016. febr. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!